Sutuoktinių parengimas vykdomas per Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programa “Stipri Šeima”, kuri skirta poroms norinčioms  sukurti ar atkurti darnius santykius, pagarbą, pasitikėjimą, artumą ir saugumo jausmą poroje.

Skyrybų mastas  (pasak statistikų: 42 proc. šeimų išsiskirs vidutiniškai po 13 metų) atskleidžia mūsų sisteminę klaidą – netinkamą požiūrį į sutuoktinį,  santuoką, savo ir antros pusės vaidmenis bei nemokėjimą bendrauti tarpusavyje, kaip lygiaverčiams partneriams.

Akademija Stipri Šeima pristato sužadėtinių ir sutuoktinių parengimo ilgalaikei, laimingai santuokai programą Stipri Šeima. Jos metu pora išsprendžia bendro gyvenimo uždavinius Abipusiai priimtinu būdu. Su poros uždaviniais, jų seka, kiekvienos dalies trukme ir preliminariomis investicijomis (laiko ir pinigų) galite susipažinti žemiau esančioje lentelėje.

Sutuoktinių parengimas

Akademija Stipri Šeima sutuoktinių parengimo ilgalaikei laimingai santuokai programa. Programos autorius Mykolas Truncė - Šeimų išsaugojimo ekspertas

Norint sukurti lygiavertę, pastiprinančią ir darnią partnerystę, reikia suformuoti tinkamą požiūrį į santuoką, į sutuoktinį bei išlavinti gebėjimus bendrauti taikiai, susitarti Abipusio laimėjimo būdu dėl visų tarpusavio konfliktų, pasiekti Abipusį seksualinį pasitenkinimą, susitarti dėl šeimos pajamų ir turto valdymo, pasidalinti atsakomybėmis, susitarti dėl bendrų šeimos tikslų bei bendro gyvenimo kartu taisyklių. Visiems šiems gebėjimams formuoti ir yra sukurta Sutuoktinių parengimo Ilgalaikei, Laimingai santuokai programa „Stipri Šeima”. Ją sudaro sekantys Sutuoktinių Uždaviniai.  Sprendžiant uždavinius renginiuose galima dalyvauti ir vienam, tačiau geriau, greičiau ir veiksmingiau bus, jei seminare dalyvaus abu.

Sutuoktinių pasirengimas Ilgalaikei ir Laimingai santuokai dalyvaujant Akademija Stipri Šeima renginiuose 2023 metais:

Porų Psichologo Mykolo Truncės parengtas Akademija Stipri Šeima Seminarų poroms grafikas 2023 m

 Registracija į Akademija Stipri Šeima renginius 

Paspaudę registracijos nuorodą būsite nukreipti į Registracija į Akademija Stipri Šeima renginius puslapį, kuriame galėsite užsiregistruoti į Jus dominantį renginį.

Sutuoktinių uždaviniai

Susitarti dėl Bendro Gyvenimo Tikslų, Bendro gyvenimo Principų, Vertybinio pamato, tarpusavio bendravimą nulemiančių Prielaidų.

Mokykis savarankiškai

Mokykis su lektoriumi

Seminaras poroms Nr. 6 Bendri šeimos tikslai ir Vizija

Išmok su lektoriumi + Pritaikyk + Pasitikrink

Seminaras poroms Nr. 6 Bendri šeimos tikslai ir Vizija 

+

Bendro gyvenimo Principų, Bendrų Vertybių, Tarpusavio bendravimą nulemiančių Prielaidų ir Bendro Gyvenimo Tikslų pristatymas lektoriui (porų psichologui) bei jų korekcija atsižvelgiant į gautas pastabas, komentarus, pasiūlymus.

Sutuoktinių parengimas Ilgalaikei, Laimingai santuokai programą Stipri Šeima parengė Mykolas Truncė – Porų psichologas, konsultantas, lektorius, Šeimų išsaugojimo ekspertas.  Detalesnė informacija apie Mykolą Truncę pateikta ČIA.

Atsiliepimus apie psichologo konsultacijas, seminarus ir sutuoktinių parengimo programą rasite Atsiliepimai.

Informaciją puslapiui Sutuoktinių parengimas parengė

Mykolas Truncė,

Porų psichologas, konsultantas, lektorius

Šeimų išsaugojimo ekspertas

8 659 54009, porupsichologas@gmail.com

Tapkite FB „Stipri Šeima“ draugu ir pirmieji gaukite naujienas apie šeimos stiprinimą

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės Youtube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie save ir santykius