Porų psichologas Vilniuje internetu poroms, išgyvenančioms santykių krizę, norinčioms išsaugoti šeimą, sukurti darnius santykius ir laimingą gyvenimą kartu.

Porų Psichologas Mykolas Truncė: Kvalifikacija

Psichologas Mykolas Truncė

Gimiau 1954-09-24 d.  Andragogas – praktikas (2007), Psichologas (2009), sertifikuotas Vadybos konsultantas (CMC, 2011), „TOC for education“ treneris (2012). Juoko jogos instruktorius (2013).  2006-2007 metais mokiausiu Maskvos Integruotos procesinės terapijos institute pagal programą “Darbas su šoką ir vystymosi traumą patyrusiais klientais“, o 2013 metais – “Darbas su krizėmis į kūną orientuotoje psichoterapijoje“.

Apie mane ir mano veiklą galite detaliau susipažinti peržiūrėję 2016-03-23 dienos LRT laidą Gyvenimas.

Gilinuosi į bendravimą tarp lyčių, asmeninių pokyčių valdymą, todėl šiuo metu studijuoju Apribojimų teoriją (angl. TOC – Theory of Constraint), prieštaravimų ir konfliktų valdymą, Šakninės problemos, sukuriančios nepageidaujamas pasekmes sutuoktinių gyvenime, nustatymą  ir šių įrankių taikymo galimybes sutuoktinių bendravimo kokybei pagerinti.

Kartu su kolegomis psichologais parengiau mokymo programas: „Streso valdymas“, „Pažink Praeitį – Valdyk Ateiti“,  “Kaip sukurti ir išlaikyti darnius santykius poroje“, “Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą Stipri šeima”.  Jos skirtos tiems, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, bendravimą su sutuoktiniu ir pradėti gyventi  darnoje ir ramybėje.

Bendradarbiaudamas su kitais psichologais parengiau neformaliojo suaugusio mokymosi modulį “Psichologinė pagalba” kurį knygos pavidalu 2013 metais išleido Ugdymo plėtotės centras prie Švietimo ir mokslo ministerijos. Knyga skirta bendrosioms suaugusiųjų kompetencijoms psichologinio raštingumo srityje, ugdyti.

Kaip psichologas, siekiu surinkti kuo objektyvesnę informaciją apie klientą, tad tam esu sukūręs testus (Patiriamo streso, Emocinio ryšio, Gyvenimo rato), padedančius besikreipiančiam gauti daugiau ir kryptingos informacijos apie save.

Vykdydamas švietėjišką veiklą, kaip šeimos santykių psichologas dalyvauju radijo stočių: Žinių radijas, Laisvoji banga, Exstra FM laidose, LNK Yra kaip Yra, 2016-02-10), LRT televizijų laidose

Kaip psichologas rašau straipsnius į respublikinius bei regioninius leidinius: Savaitė, Prie kavos,  portalus: Delfi, lrytas, 15 min. Bernardinai.

2015 rugpjūtį  naujienų portale Delfi paskelbtas straipsnis  “Darnos šeimoje pagrindas – Emocinio ryšio tarp Vyro ir Žmonos stiprinimas”, 2016 kovąKiek kainuoja skyrybos Lietuvai, 2017 sausį: 6 įsitikinimai, pamažu ir užtikrintai nužudantys santuoką.

Porų Psichologas Mykolas Truncė: Asmeninė patirtis.

2006 metais, kai svarsčiau dilemą Skirtis – Nesiskirti, supratau, kad man trūksta žinių, kad suprasčiau, kodėl gyvenimas man duoda trečią pamoką. Kad atsakyti į šį klausimą, nusprendžiau mokytis psichologijos. Įstojau į VU ir 2009 metais sėkmingai baigiau bakalauro studijas. Studijavau siekdamas praktinės naudos sau:

  • Išsinagrinėjau savo elgesio paskatas ir supratau, kodėl elgiuosi taip, o ne kitaip;
  • Supratau, kas “gadina” mano laimę santykių srityje;
  • “Patobulinau” save smarkiai sumažindamas Pyktį, Gėdą, Kaltę, Baimes, sustiprindamas savo Savivertę ir Drąsą;
  • Išmokau mokytis iš gyvenimo pamokų, tobulėti, sustiprėjau, įgavau vidinę ramybę ir pradėjau gyventi „Vis geriau ir geriau“:
  • Pakeičiau savo nuostatas į moteris, santuoką, gyvenimo pamokas ir pradėjau naują šeimyninį gyvenimą;
  • Sukūriau darnią, ilgalaikę, pastiprinančią partnerystę, kurios vaisiais dabar mėgaujuosi.

Kaip psichologas turiu sukaupęs didelę skyrybų bei santykių išsaugojimo patirtį. Prie to pridėjęs Strategiją, Vadybą, Projektų valdymą, Apribojimų teoriją, Koučingą sukūriau metodiką, kuri leidžią bet kuriam norinčiam pasikeisti taip, kad jo/jos santykiai su sutuoktinių taptų darnūs, pastiprinantys, o jis/ji jaustųsi saugūs ir laimingi.

Mykolas Truncė

Porų psichologas,konsultantas, lektorius

Šeimų išsaugojimo ekspertas,

8 659 54009

porupsichologas@gmail.com

Tapkite FB „Stipri Šeima“ draugu ir pirmieji gaukite naujienas apie šeimos stiprinimą

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės Youtube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie save ir santykius