Porų psichologo konsultacija poroms

PRADŽIA / Psichologo konsultacija / Porų psichologo konsultacija poroms

Porų psichologo konsultacija poroms

Kokybės valdybos principais ir psichologinėmis žiniomis grįsta Porų psichologo konsultacija poroms, siekiančioms atkurti santykių darną ir sukurti Stiprią Šeimą  

SKIRTA

Santykių krizę išgyvenančioms poroms, norinčioms atkurti darnius santykius ir išsaugoti šeimą.

DĖMESIO: Galima sustiprinti ir pagerinti tik tuos santykius, kurie nėra sugedę nepataisomai.

REGISTRUOKITĖS DABAR IR SUŽINOKITE:

 • Kaip Emocinė trauka, buvusi santykių pradžioje, pasikeitė į Emocinį atstūmimą;
 • Koks, Jūsų elgesys skaudina bei atstumia antrą pusę ir atvirkščiai;
 • Nuo kokios neišspręsto Problemos kenčia judviejų santykiai ir kaip ją išspręsti;
 •  Kaip atstatyti Emocinę trauką, buvusią santykių pradžioje;
 • Kaip išsaugoti šeimą.

Neuždelskite iki to laiko, kai peržengsite „No return“ tašką!!!

Prastus santykius galima atstatyti. Sugadintus – NE!

Psichologo konsultacija poroms

REZULTATAS

 • Tiksliai žinosite, kurios Jūsų ir kurios Jūsų antros pusės prielaidos (įsitikinimai) bei  elgesys gadina Jūsų ir Jūsų antros pusės savijautą bei santykius;
 • Suvoksite, kokia yra judviejų suprastėjusių santykių Problema ir kaip ją išspręsti;
 • Žinosite, ką konkrečiai kiekvienas iš judviejų turėsite įgyvendinti, kad būtų atstatyta santykių darna ir išsaugota šeima;

Psichologo konsultacija poroms

NAUDA 

 • ŽINOJIMAS, kaip sugedo santykiai.
 • AIŠKUMAS, kiek stipriai santykius gadino vieno ir kiek kito elgesys.
 • SUPRATIMAS, kaip atkurti darnius santykius ir išsaugoti šeimą.
 • TIKĖJIMAS, kad galima sustiprinti ir/ar išsaugoti šeimą.
 • PASITIKĖJIMAS, kad su patyrusiu specialistu bus galima atkurti darnius santykius ir sustiprinti šeimą.

Statistiniai duomenys rodo, kad  besiskiriančios poros išgyvena kartu vidutiniškai 13,2 metų (2015).

Skyrybos – pabėgimas nuo problemos sprendimo.  Jei santykiai pradžioje buvo geri, o dabar suprastėjo, vadinasi tuos santykius mes patys ir sugadinome.

Poros išsiskiria net nesupratusios,  kaip sugadino santykius.  Nesupratę priežasčių ir sukūrę antrą santuoką, elgiasi vienas su  kitu taip pat, kaip anksčiau. Dėl to antros santuokos yra mažiau patvarios ir taip pat, dažniausiai baigiasi skyrybomis.

Psichologo konsultacija poroms

Kas parodo, kad santykiai yra blogi ir reikia kreiptis psichologo konsultacijos?

Jei pastebite, kad tarpusavio santykiuose yra:

 • Nusivylimas, Nepasitenkinimas, 
 • Atitolimas, Atšalimas, Vengimas būti kartu, 
 • Nepagarba,  Netoleravimas,
 • Ignoravimas, Įžeidimai, Panieka, 
 • Priekaištai, Kritika,  Žeminimas, Menkinimas,
 • Konfliktai, Nekalbadieniai, Neseksadieniai,
 • Nebėra noro stengtis dėl kito…
 • Nepasitikėjimas, Tvyro Įtampa…
 • Jaučiate nepasitenkinimą santykiais, antra puse, santuoka…

Kodėl santykiai atšalo, o sutuoktiniai atitolo?

Sutuoktinių tarpusavio nepagarbą – pagarbą, emocinį šaltumą-šiltumą, nutolimą – artėjimą  santykiuose įtakoja:

 1. Mūsų prielaidos (įsitikinimai) apie sutuoktinį, santuoką, savo ir sutuoktinio teises bei pareigas šeimoje.
 2. Mūsų elgesys vienas su kitu.
 3. Mūsų nepakankami gebėjimai kurti saugią erdvę visiems šeimos nariams.

Visus šiuos dalykus ir nustatome, išanalizuojame bei įvertiname per Psichologo konsultaciją poroms.

KAIP PORŲ PSICHOLOGO KONSULTACIJA POROMS VEIKIA?

Užsiregistravus Porų psichologo konsultacijai, gausite Kvietimą į Poros konsultaciją. Šiame Kvietime bus nuorodos į vaizdo įrašus, kuriuose yra aiškinama sutuoktinių santykių dinamika. Jūs taip pat gausite ir Klausimyną Poros konsultacijai. Šį klausimyną užpildysite kiekvienas atskirai ir atsiųsite Porų psichologui keleta dienų iki Poros konsultacijos.  Iš šios informacijos Porų psichologas jau turės aiškų vaizdą apie judviejų santykius.

Terminas iki konsultacijų pradžios priklauso nuo Porų psichologo užimtumo ir svyruoja nuo  7 iki 24 dienų.

Darnių santykių sukūrimas poroje yra sudėtingas procesas, reikalaujantis naujų žinių, tinkamo Požiūrio ir gerų Gebėjimų kurti Saugią Erdvę poroje. Kad geriau suprastumėte tarpusavio santykius, geriau pasirengtumėte santykių atstatymui ir poros konsultacijai, kad jos metu sutaupytumėte laiko bei pinigų, prašau peržiūrėti:

 • 5 minučių video įrašą „Įvadas į Poros konsultaciją su Šeimų išsaugojimo ekspertu Mykolu Trunce”

Poros konsultacija trunka 2,5-3,0 val. ir atliekama per vieną kartą. Kad per tokį trumpą laiką galima išsiaiškinti Kaip sugedo santykiai ir Ką daryti, kad juos atstatyti, psichologas pasirengia poros konsultacijai: išanalizuoja abiejų atsiųstus klausimynus ir parengia reikalingą poros konsultacijai  formas ir informaciją.  Taip gaunami tikslūs įrodymai ir sutaupomas konsultacijų laikas.

POROS KONSULTACIJOS METU IŠSIAIŠKINAME:

 • Kas yra negerai vienam ir kitam sutuoktiniui.
 • Kokie yra vieno ir kokie kito sutuoktinio tikslai: išsaugoti santuoką, išsiaiškinti, ar verta gyventi toliau kartu, pasitikrinti, ar dar yra vilčių išsaugoti santuoką, etc.
 • Kaip ir kiek gadina santykius vieno ir kiek kito sutuoktinio Atstumiantis elgesys.
 • Kaip ir kiek gadina santykius vieno ir kiek kito sutuoktinio prielaidos, kuriomis jie vadovaujasi.
 • Surandame prastų poros santykių problemą bei numatome, kaip  ją išspręsime.
 • Nustatome KO vienas ir antras sutuoktinis NETURI DARYTI ar KĄ TURI DARYTI, kad abu jaustųsi Laimingi vienas su kitu ir tolimesnius žingsnius Saugiai Erdvei poroje atkurti. Tai tampa pagrindu kiekvienam iš sutuoktinių patobulinti save santykiuose.
 • Išanalizuojami papildomi sutuoktinių klausimai ir pateikiami atsakymai.
 •  Pateikiamos psichologo rekomendacijos, kaip išsaugoti šeimą.
 • Sutariama dėl tolimensio tarpusavio bendravimo strategijos.

Po Poros konsultacijos sutuoktiniai gauna porų psichologo, konsultanto, lektoriaus ir Šeimų išsaugojimo eksperto parengtus:

 1. Saugios Erdvės Poroje Atkūrimo Vadovą“, kuris tampa kelrode žvaigžde norintiems atkurti  Saugią Erdvę poroje. Jei nesikonsultuojate, šį vadovą galite įsigyti už 18 Eurų.
 2. Bendrų Šeimos Vertybių nustatymo Vadovą“. Jo pagalba nusistatysite ir pradėsite vadovautis Bendromis Šeimos Vertybėmis. Jei nesikonsultuojate, šį vadovą galite įsigyti už 18 Eurų.

Porų psichologo konsultacija poroms: kaina ir apmokėjimas

 • Poros konsultacijai taikoma nuolaida: viena Porų psichologo darbo valanda, kuri susideda iš  0,5 val. jūsų prieš konsultaciją užpildytų klausimynų analizės ir 0,5 val. poros konsultacijos yra nemokamai. Judviejų užpildytus klausimynus psichologas išanalizuos prieš konsultaciją. Tai užims apie 0,5 val. Likęs 0,5 val. skirtas judviem pasitikrinti, ar jums tinku, kaip psichologas – konsultantas. Pasikonsultavę pirmą pusvalandį nemokamai, galėsite nuspręsti ar konsultuotis toliau. Jei nuspręsite toliau nesikonsultuoti, Poros konsultacijos įvadas jums nieko nekainuos. Jei nuspręsite konsultuotis, tai likęs laikas – 94 Eurai/valanda Lietuvoje gyvenantiems ir 100 Eurų – užsienyje gyvenantiems ir/ar dirbantiems.
 • Konsultacijos laikas yra apvalinamas kas 15 min.
 • Konsultacijoms šeštadieniais ir darbo dienomis po 17:00 val. LT laiku +  6 Eurai/val.
 • Konsultacijoms gyvai susitikus biure  + 6 Eurai/val.
 • Auginantiems 3 ir daugiau vaikų – 10 proc. nuolaida.

Jei už asmenines konsultacijas atsiskaitoma pavedimu, taikomas 10 Eurų/sąskaita, įsiskolinimo administravimo mokestis. Šis mokestis atsiranda dėl to, kad išrašius sąskaitą, buhalterė pradeda tikrinti banko išrašus ir vesti apskaitą šiam įsiskolinimui. Mokestis netaikomas, jei už konsultaciją mokama iš anksto, grynais arba neišėjus iš kabineto per mobilaus telefono banko programėlę.  

Pvz. jei gyvenate Lietuvoje ir konsultuojatės darbo metu per Skype (nuo 8:00 iki 17:00 val.) ir mokate po konsultacijos grynais ar per mobilų tel. ir jei konsultacija truko 3,5 val., tai mokate už 3,0 val. po 94 Eurus, viso 282 Eurų (94 x 3,0). Jei už konsultaciją mokėsite pavedimu po konsultacijos, prisidės dar 10 Eurų, t.y. mokama suma bus 292 Eurai (282+10). Jei už 3,0 val. konsultacijos mokėsite pavedimu iš anksto, grynais arba konsultacijos pabaigoje per mobilaus telefono banko programėlę, tai mokama suma bus 282 Eurų (94 x 3,0).  

Jei konsultuositės po 17:00 val.  darbo dienomis ar šeštadienį, tai vienos valandos kaina  + 6 Eurai/val.  

Jei konsultuositės susitikus gyvai biure, tai vienos valandos kaina  + 6 Eurai/val.

Porų psichologas Mykolas Truncė

Porų psichologo konsultacija poroms autorius - Psichologas Mykolas Truncė

„Porų psichologo konsultacija poroms“ vesiu aš – Mykolas Truncė, porų psichologas, konsultantas, lektorius. Mano specializacija – šeimų išsaugojimas.

Aš pats po 29 metų ir trijų nesėkmingų santuokų supratau, kad problemos yra ne žmonose, o manyje pačiame. Tada atsisukau “veidu į save”. Ieškojau psichologinės pagalbos, tačiau ja nusivyliau, nors ir konsultavausi pas vienus geriausių Lietuvos psichologų. Tada nusprendžiau surasti “sprendimą” pats. Stojau mokytis ir 2009 metais sėkmingai baigiau psichologo studijas VU . Tai irgi nepadėjo iki galo išspręsti problemos, su kuria aš susidūriau. Toliau ieškojau sprendimo studijuodamas Apribojimų teoriją, Projektų valdymą, Kokybės vadybą, Strategiją. Ir “eurika” – visų šių mano studijuotų  sričių žinių integracija leido man surasti savo problemos sprendimą. Visų pirma, aš nusistačiau,  kur esu netobulas. Tada pradėjau keistis, tobulinti save. Tobulindamas save  pasikeičiau, išmokau kurti darnius santykius. Surašiau reikalavimus antrai pusei ir gana ilgai ieškojau jos. Atradau ir dabar gyvenu darniuose santykiuose jau tryliktus metus. Manau, kad dabartiniai mudviejų santykiai jau gali būti šiuolaikinės, lygiavertės partnerystės pavyzdys, todėl to galiu drąsiai mokyti ir kitus.

Esu Inžinierius – mechanikas (1997), Andragogas – praktikas (2007), Psichologas (2009), Vadybos konsultantas (CMC, 2011), „TOC for education“ treneris (2012), Juoko jogos instruktorius (2013), sertifikuotas  strategijos pagal BSC konsultantas (2014). 2006-2007 metais mokiausi Maskvos Integruotos procesinės terapijos institute pagal programą “Darbas su šoką ir vystymosi traumą patyrusiais klientais“, o 2013 metais – “Darbas su krizėmis į kūną orientuotoje psichoterapijoje“, Vadybos magistras (ISM, 2014).

Esu parengęs mokymo programas (seminarus) kurie skirti tobulinti gebėjimams įveikti iššūkius ir stiprinti šeimą:

 • ,,Nerimo, baimių valdymas, nepageidaujamų streso pasekmių neutralizavimas ir pasitikėjimo didinimas”,
 • Pykčio įvaldymas Vidinei Ramybei ir Santykiams Gerinti”
 • „Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą Stipri šeima”.  Programa susideda iš 7 seminarų poroms, kuriuose stiprinu sutuoktinių gebėjimus kurti darnius santykius.

Bendradarbiaudamas su kitais psichologais parengiau neformaliojo suaugusio mokymosi modulį “Psichologinė pagalba” kurį knygos pavidalu 2013 metais išleido Ugdymo plėtotės centras prie Švietimo ir mokslo ministerijos.

Siekdamas plačiau paskleisti darniems santykiams reikalingas žinias diskutuoju radijuje (Žinių radijas, Laisvoji banga, XFM), televizijoje (LNK, Lietuvos televizija),  skelbiu straipsnius portaluose (Psichika, Delfi, 15 min…), žurnaluose (Prie kavos, Savaitė).

KODĖL Porų psichologo konsultaciją poroms  geriausiai gali atlikti  Mykolas Truncė?

 • Mykolo specializacija – Šeimų išsaugojimas. Tam jis:
  • konsultuoja poras: Vyras – Žmona, Mama – Tėvas.
  • konsultuoja sutuoktinius individualiai ir padeda jam/jai patobulėti asmeninėje ir santykių srityje bei sustiprinti ir išsaugoti šeimas,
  • kuria ir veda seminarus poroms, per kuriuos formuoja sutuoktinių gebėjimus kurti lygiavertę ir pastiprinančią partnerystę šeimoje. Šie seminarai buvo sukurti 2016 metais dalinai remiant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.
 • Mykolo patirtis – 11+ metų aktyvių porų ir/ar individualių konsultacijų į sunkiausias santykių krizes ar skyrybas patekusių klientų. Pakonsultavo daugiau, kaip 500 porų ir 1200 sutuoktinių.
 • Mykolas asmeniškai viską yra pritaikęs sau ir savo sėkmingiems santykiams.
 • Pasinaudoję Mykolo sukurta santykių kokybės valdymo metodika sutuoktiniai atkuria darnius santykius ir išsaugo šeimas.
 • Remiantis Mykolo parengta “Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programa Stipri šeima” Vilniaus kolegija planuoja paruošti socialiniams darbuotojams mokymosi modulį “Šeimos kuratorių parengimas”
 • Porų konsultavimas vykdomas remiantis konsultacinių paslaugų  teikimo standartu LST EN 16114.
LNK_logo
savaite_logo_85
ziniu-radijas-logo

Jūs atliekate puikų darbą ir aš skleidžiu Jūsų mintis savo draugų bei pažįstamų rate. Aš irgi labai noriu, kad kuo daugiau porų būtų laimingesnės, išmoktų elgtis vienas su kitu, kitaip tariant, pagaliau sužinotų „vienas kito naudojimo instrukciją“. Rekomenduoju apsilankyti pas Jus ir jau patiriantiems sunkumus, ir tiems, kam dar tik gresia užlipti ant grėblio… nes asmeninės konsultacijos poveikis mano pasaulio supratimui buvo milžiniškas. Prieš tai skaityti straipsniai ir knygos santykių gerinimo klausimais nedavė beveik jokios naudos – niekas nesikeisdavo, tik dar labiau blogėjo… Štai todėl aš labai rekomenduoju visoms poroms susipažinti su Jumis.

Atsiliepimai: Ana, Vilnius.

Turėti skirtingą matymą yra normalu.

Nesimokyti sutarti – pražūtinga santuokai.

 • Kasmet išsiskiria apie 10 tūkstančių porų, arba beveik kas antra pora! Toks didelis skyrybų mastas rodo, kad prasti santykiai ir skyrybos yra sisteminė problema.
 • Prasti santykiai poroje – beveik kiekvienos poros problema. Nespręsti prastų santykių problemos – gyventi nepasitenkinime, konfliktuose ir įtampoje. Ar Jūs to nusipelnėte? Tikrai ne.   Jūs verti gyventi laimingai.
 • Vieną kartą išsiaiškinę, kodėl turite prastus santykius poroje, žinosite kaip ir galėsite sukurti darną ir išsaugoti santuoką iki gyvenimo pabaigos.
 • Bendras darbas. Sutuoktiniai turi informaciją apie tai, kokie yra judviejų santykiai.  Porų psichologas žino, kaip sukurti darnius santykius.  Tik “Psichologo konsultacijos  poroms” metu galima integruoti sutuoktinių informaciją ir santykių atstatymo metodiką bei gauti trokštamą rezultatą – žinias, kaip pagerinti ir sustiprinti santykius poroje.

Galima sustiprinti ir pagerinti tik tuos santykius, kurie nėra sugedę nepataisomai.

Nedelskite, kol peržengsite „No return“ tašką!!! – Prastus santykius galima atstatyti. Sugadintus – NE!

REGISTRUOKITĖS PORŲ PSICHOLOGO KONSULTACIJA POROMS  DABAR

ir sužinokite, kas gadina judviejų santykius, kaip juos sustiprinti ir išsaugoti šeimą.

KONFIDENCIALUMO GARANTIJA (viskas lieka tarp kabineto sienų)

Poros  konsultacijos metu surinkti duomenys nebus niekur skelbiami ar kitaip viešinami. Jūsų duomenys renkami tik tam laikotarpiui, kol konsultuojatės. Vėliau jie sunaikinami.  Pateikdami informacija apie save sutinkate su mūsų duomenų apsaugos politika, kurią galite rasti ČIA.

PASITIKĖJIMO GARANTIJA (ar galima atsiverti psichologui)

Pora, pasikonsultavus 0,5 val. gali nuspręsti ar konsultuotis toliau. Jei pora nuspręs nesikonsultuoti toliau,  konsultacija nekainuos, o surinkta informacija bus panaikinta.

„Porų psichologo konsultacija poroms“ netinka sutuoktiniams, manantiems, kad:

 • Ji/jis yra visažiniai ir žino, kaip sukurti darnius santykius ir yra juos sukūrę.
 • Ji/jis mano, kad santykiai priklauso nuo antros pusės, nes ji/jis yra tobula(-s), o pasikeisti turi antra pusė.
 • Ji/jis mano, kad kažkas turi jiems duoti viską, o ji/jis neturi net „piršto pajudinti“, kad santykiai būtų darnūs.
 • Ji/jis mano, kad po vestuvių (ar pradėjus gyventi kartu) antra pusė priklauso jai/jam.

Kam verta pasinaudoti  „Psichologo konsultacija poroms“?

„Porų psichologo konsultacija poroms“  pasinaudoti verta tiems, kurie:

 • Nėra patenkinti santykiais,
 • Mato, kad santykiai prastėja,
 • Nori išsaugoti šeimą.

DUK

Psichologo konsultacija poroms trunka apie 2,5-3,0 val. Trukmė priklauso nuo to, kiek greitai sutuoktiniai gali sutarti dėl aptariamo klausimo, kiek ilgai jie nori pasakoti “savo teisybę”. O kaip tik šito per poros konsultaciją ir nereikia daryti. Poros konsultacija sukurta taip, kad galėtumėte “išgirsti”, kaip skaudžiai “verkia” antros pusės įskaudinta ‘širdis”. 90 proc. porų telpa į 3,0 val.

 

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Krepšelis
Sidebar
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.