Viešoji įstaiga Pažangūs sprendimai – Privatumo politika

Duomenų, gautų iš klientų ar paslaugų vartotojų privatumo politika. 

„Viešoji įstaiga Pažangūs sprendimai“ įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Ši privatumo politika taikoma visoms mūsų interneto svetainėms (www.skyrybupsichologas.lt , www.tobulinu.lt, www.stipriseima.lt), socialinių tinklų paskyrose ir mūsų Naujienlaiškių prenumeratos paslaugai (prenumeratos paslauga), įskaitant mūsų susijusias mobilias programas (Mobile Apps), kurias valdo ir kontroliuoja Viešoji įstaiga Pažangūs sprendimai. Ši privatumo politika reglamentuoja mūsų duomenų rinkimo, apdorojimo ir naudojimo taisykles. Joje taip pat aprašomi jūsų pasirinkimai, susiję su asmeninės informacijos naudojimu, prieiga ir taisymu. Jei nesutinkate su šioje Privatumo politikoje aprašyta duomenų praktika, neturėtumėte naudoti  mūsų Svetainėse patalpintos informacijos, psichologinio konsultavimo ar mokymo paslaugų ar Naujienlaiškių prenumeratos paslaugos.

Mes periodiškai atnaujiname šią privatumo politiką. Mes paskelbsime bet kokius privatumo politikos pakeitimus šiame puslapyje ir, jei pakeitimai bus reikšmingi, mes pateiksime aiškesnį pranešimą, atsiųsdami jums jį  el. paštu.

Nors pranešime apie bet kokius esminius šios privatumo politikos pakeitimus, rekomenduojame jums periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką. Mes taip pat išsaugosime ankstesnes šios privatumo politikos versijas jūsų peržiūrai.

Jei turite kokių nors klausimų apie šią privatumo politiką ar mūsų pateiktą informaciją, rašykite mums elektroniniu paštu pazangiusprendimu@gmail.com  arba paštu Viešoji įstaiga Pažangūs sprendimai, Fabijoniškių 99-311, Vilnius.

VšĮ Pažangūs sprendimai Privatumo politika

Duomenų apsaugos ir privatumo politiką sudaro sekančios dalys:

 1. Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ ir mūsų klientų naujienlaiškio paslaugos naudojimas.
 2. Informacija, kurią renkame.
 3. Kaip mes naudojame surinktą informaciją.
 4. Kaip mes bendriname surinktą informaciją.
 5. Slapukai ir panašios technologijos.
 6. Kaip pasiekti ir valdyti savo asmeninius duomenis.
 1. Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ ir mūsų klientų Naujienlaiškio paslaugos naudojimas

„Viešoji įstaiga Pažangūs sprendimai“ naujienlaiškio prenumeratos paslauga.

Mūsų internetinė naujienlaiškių prenumeratos paslauga leidžia sukurti ir dalintis porų santykių, savęs pažinimo, asmeninio tobulėjimo turiniu. Naujienlaiškių prenumeratos paslauga taip pat gali būti naudojama siekiant informuoti prenumeratorius apie artėjančius renginius, nuolaidų akcijas ir kitą informaciją, kuri gali būti jiems naudinga. Naujienlaiškių prenumeratorių informacija arba svetainės lankytojų pateikta savo kontaktinė informacija yra saugomi ir tvarkoma mūsų paslaugų teikėjų serveriuose.

 „Jautri informacija“

Jautriai informacijai priskiriama: kredito ar debeto kortelių numeriai (vykdant paslaugų ar prekių pirkimus iš VšĮ Pažangūs sprendimai priklausančių svetainių), fizinę ar psichinę sveikatos būklę (besikonsultuojančių klientų).

 1. Informacija, kurią renkame

Kai lankotės mūsų svetainėse ir kai registruojatės Naujienlaiškio prenumeratai

Jūs galite laisvai susipažinti su svetainių turiniu nepateikdami jokios asmeninės informacijos apie save. Užsiregistravusių mūsų produktų atsisiuntimui ir/ar Naujienlaiškių prenumeratos paslaugai, prašome pateikti vardą ir elektroninio pašto adresą.

Kai registruojatės konsultacijai

Besiregistruojančių asmeninei ar poros konsultacijai prašome pateikti vardą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, pageidavimus dėl konsultacijos laiko, formos ir temos.

Kai registruojatės į mūsų organizuojamus seminarus ar kitus renginius

Besiregistruojančių į mūsų organizuojamus renginius prašome pateikti vardą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, pageidavimus dėl dalyvavimo renginiuose.

Kai konsultuojatės

Besikonsultuojantiems siūloma užpildyti pasirengimo konsultacijai klausimynus, atlikti testus bei pateikti kitą, su konsultavimosi tema susijusią informaciją.

„Asmeninė informacija”

Asmeninė informacija yra bet kokia informacija, kurią jūs savanoriškai pateikiate mums ir kuri identifikuoja jus asmeniškai, įskaitant kontaktinę informaciją, pvz., jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį ir kitą informaciją apie save.

Asmeninė informacija taip pat gali apimti informaciją apie visus nemokamus ir mokamus sandorius, kuriuos atlikote mūsų svetainėse ir informaciją apie jus, kuri yra prieinama internete, pvz., „Facebook“, „Linkedin“, „Twitter“ ir „Google“, arba viešai prieinamą informaciją, kurią mes įsigyjame iš paslaugų teikėjų.

Asmeninė informacija taip pat apima navigacijos informaciją arba mokėjimo informaciją, jei tokia informacija gali tiesiogiai arba netiesiogiai identifikuoti asmenį. Informacija apie navigaciją reiškia informaciją apie jūsų kompiuterį ir apsilankymus šioje svetainėje, pvz., Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, nukreipimo šaltinį, apsilankymo trukmę ir peržiūrėtus puslapius. Žiūrėkite žemiau esantį skyrių „Navigacijos informacija“. Mokėjimo informacija apima ir iš jūsų gaunamos mokėjimo informacijos rinkimą ir apdorojimą, kai užsisakote prekę, paslaugą ar Naujienlaiškių prenumeratos paslaugą, įskaitant kredito kortelių numerius ir atsiskaitymo informaciją, naudodami trečiųjų šalių atitinkančius paslaugų teikėjus. Išskyrus jautrią informaciją apie jus.

Prisijungimas

Kai naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis, pateikiame mūsų pateiktą turinį, mes automatiškai kaupiame informaciją apie jūsų kompiuterio techninę ir programinę įrangą. Ši informacija gali apimti jūsų IP adresą, naršyklės tipą, domenų vardus, interneto paslaugų teikėją (ISP), mūsų svetainėje peržiūrėtus failus (pvz., HTML puslapius, grafiką ir kt.), Operacinę sistemą, paspaudimų duomenis, prieigos laiką ir nuorodos svetainę adresus. Šią informaciją Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ naudoja Naujienlaiškių prenumeratos paslaugos teikimui, jos kokybei palaikyti ir bendrai statistikai apie Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ svetainės naudojimą. Šiais tikslais susiejame automatiškai surinktus duomenis su asmenine informacija, pvz., vardu, el. pašto adresu.

Informacija, kurią renkame iš trečiųjų šalių

Kartais mes galime gauti asmeninę informaciją apie jus iš trečiųjų šalių šaltinių, įskaitant partnerius, su kuriais mes bendrai parduodamas paslaugas, arba dalyvaujame bendroje rinkodaros veikloje ir viešai prieinamus šaltinius, pvz., socialinės žiniasklaidos svetaines.

Informacija apie vaikus

Svetainės nėra skirtos vaikams ir jaunesniems nei 16 metų vaikams, o jei mes nesąmoningai ar netyčia gavome informaciją apie vaikus iki 16 metų, prašome susisiekti su mumis adresu pazangiusprendimu@gmail.com kad galėtume ištrinti informaciją.

 1. Kaip mes naudojame surinktą informaciją

Mūsų privatumo politika ir jos laikymasis

Mes naudojame surinktą informaciją tik laikantis šios privatumo politikos. Klientai, užsiprenumeravę mūsų Naujienlaiškių prenumeratos paslaugas, privalo susipažinti ir laikytis šios privatumo politikos.

Mes niekada neparduodame asmeninės informacijos

Mes niekada neperduosime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

Asmeninės informacijos naudojimas

Be naudojimo, nurodyto kitose šios Privatumo politikos vietose, mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją:

 • Pagerinti jūsų naršymą personalizuodami svetaines ir tobulindami prenumeratos paslaugą;
 • Atsiųsti jums informaciją, kuri, mūsų manymu, gali jus dominti elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis ir siųsti jums su mūsų verslu susijusius rinkodaros pranešimus;
 • Skatinti naudotis mūsų paslaugomis ir pasidalinti su jumis reklamos bei informacijos turiniu pagal jūsų bendravimo nuostatas;
 • Teikti kitoms įmonėms statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama individualiam vartotojui identifikuoti;
 • Atsiųsti informaciją apie kliento paslaugų teikimo sąlygas, privatumo politiką (įskaitant slapukų politiką) ar kitus teisinius susitarimus;
 • Atitikti teisinius reikalavimus.

Asmens informacijos tvarkymo teisinis pagrindas (tik Europos Ekonominės Erdvės lankytojams)

Jei esate lankytojas / klientas, esantis Europos ekonominėje erdvėje („EEE“), Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ yra jūsų asmeninės informacijos duomenų valdytojas. Su Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ duomenų apsaugos pareigūnu galima susisiekti adresu pazangiusprendimu@gmail.com

Mūsų teisinis pagrindas rinkti ir naudoti pirmiau aprašytą asmeninę informaciją priklausys nuo atitinkamos asmeninės informacijos ir konkretaus konteksto, kurio pagrindu mes ją renkame. Vis dėlto mes paprastai renkame asmeninę informaciją iš jūsų tik tuo atveju, jei mes turime jūsų sutikimą tai daryti.

Navigacinės informacijos naudojimas

Naudojame navigacijos informaciją, kad galėtume valdyti ir tobulinti svetaines ir  Naujienlaiškių prenumeratos paslaugą. Mes taip pat galime naudoti „Navigacinę informaciją“ arba kartu su asmenine informacija, kad suteiktume jums asmeninę informaciją apie Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“.

Klientų atsiliepimai ir komentarai

Mes skelbiame klientų atsiliepimus ir komentarus mūsų tinklalapiuose. Autorių vardai ir situacijos ypatumai yra pakeičiami taip, kad nebūtų galima atpažinti tikrųjų, atsiliepimą pateikusių asmenų.  .

Kreditinės kortelės informacijos naudojimas

Viešosios įstaigos „Pažangūs sprendimai“ paslaugų ar produktų pardavimas vykdomas pasitelkus trečiąsias šalis. Pati Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ jokios informacijos apie klientų kreditinės ar debetinės kortelės numerius ar su tuo susijusią informaciją nerenka, nekaupia ir neperduoda kitoms šalims.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Mes naudojame įvairias saugumo technologijas ir procedūras, kad padėtų apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo neleistinos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Asmeninę informaciją, kurią pateikiate saugome kompiuterių serveriuose, saugioje aplinkoje, apsaugotą nuo neleistinos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Visa asmeninė informacija saugoma naudojant atitinkamas fizines, technines ir organizacines priemones.

Socialinės žiniasklaidos funkcijos

Mūsų interneto svetainėse yra socialinės žiniasklaidos funkcijos, pvz., „Facebook“ mėgstamiausias mygtukas ir valdikliai, pvz., Mygtukas „Bendrinti šį“ arba interaktyvios mini programos, kurios veikia mūsų svetainėse. Šios funkcijos gali surinkti jūsų IP adresą, kuriame mūsų svetainės puslapyje lankotės ir gali nustatyti slapuką, kad įgalintumėme šią funkciją tinkamai veikti. Socialinės žiniasklaidos funkcijas ir valdiklius talpina trečioji šalis arba jie yra tiesiogiai mūsų svetainėse. Ši privatumo politika šioms funkcijoms netaikoma. Jūsų sąveiką su šiomis funkcijomis reglamentuoja jų teikiančių įmonių privatumo politika ir kita politika.

Išorinės svetainės

Mūsų tinklalapiuose pateikiamos nuorodos į kitas svetaines. Mes nekontroliuojame ir neatsakome už šių kitų svetainių turinį ar veikimą. Mūsų teikiamos tokios nuorodos nėra mūsų kitų svetainių, jų turinio, savininkų ar jų veikimo patvirtinimas. Ši privatumo politika netaikoma kitoms svetainėms, kurioms taikomos bet kokios privatumo ir kitos politikos sritys.

Viešieji forumai

Mes siūlome viešai prieinamas pranešimų lentas, tinklaraščius ir bendruomenės forumus. Atminkite, kad jei viešai skelbiate bet kokią informaciją per mūsų viešąsias skelbimų lentas, tinklaraščius ar forumus, šią informaciją gali rinkti ir naudoti kiti. Ištaisysime arba ištrinsime bet kokią informaciją, kurią paskelbėte tinklavietėse, jei to pageidaujate, kaip aprašyta žemiau esančiame skyriuje „Nutraukimas ir atsisakymas paslaugos“.

Asmeninės informacijos saugojimas

Kiek laiko mes kaupiame informaciją apie jus, priklauso nuo informacijos rūšies. kaip aprašyta toliau. Po tokio laiko mes ištrinsime arba anonimizuosime jūsų informaciją, arba, jei tai neįmanoma, saugiai išsaugosime jūsų informaciją ir išskirsime ją nuo tolesnio naudojimo, kol bus ištrinta.

Mes saugome asmeninę informaciją, kurią pateikiate mums tiek laiko, kiek reikia norint susisiekti su jumis apie Naujienlaiškių prenumeratos paslaugą ar kitas mūsų paslaugas, arba jei reikia, kad atitiktų mūsų teisinius įsipareigojimus, išspręsti ginčus ir vykdyti mūsų susitarimus.

Jautri informacija (apie klientų fizinę ir/ar psichinę būseną), kuri renkama kliento konsultavimo tikslais yra saugoma tol, kol jis konsultuojasi. Pasibaigus konsultavimo procesui, kurį laiką informacija yra saugoma. Praėjus 6-9 mėnesiams popierinė informacijos versija yra sunaikinama. Praėjusių metų kliento informacijos elektroninė versija iš kompiuterio ir iš elektroninio pašto yra šalinama sausio – vasario mėnesiais.

Ištrinsime šią informaciją anksčiau, jei to pageidaujate, kaip aprašyta žemiau.

Jei pasirinkote iš mūsų gauti Naujienlaiškius, mes išsaugome informaciją apie jūsų rinkodaros nuostatas per pagrįstą laikotarpį nuo tos dienos, kai paskutinį kartą išreiškėte susidomėjimą mūsų turiniu, produktais ar paslaugomis, pvz., kai paskutinį kartą atidarėte laišką iš mūsų arba nustojote naudoti Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ paskyrą. Mes saugome informaciją, gautą iš slapukų ir kitų stebėjimo technologijų pagrįstą laikotarpį nuo tokios informacijos sukūrimo.

 1. Kaip mes bendriname surinktą informaciją

Paslaugų tiekėjai

Įdarbiname kitas įmones ir žmones, kad galėtume teikti paslaugas mūsų svetainių lankytojams, mūsų klientams ir Naujienlaiškių prenumeratos gavėjams, todėl gali tekti bendrinti informaciją su tomis įmonėmis, kad galėtumėte pateikti informaciją, produktus ar paslaugas. Kitoms įmonėms yra teikiama tik ši informacija: vardas ir el pašto adresas.

Visais atvejais, kai dalijamės jūsų informacija su tokiomis įmonėmis, mes aiškiai reikalaujame, kad įmonė pripažintų ir laikytųsi mūsų privatumo bei klientų duomenų tvarkymo politikos.

Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ partneriai

Be to, mes galime dalytis duomenimis su patikimais partneriais, kad galėtume susisiekti su jumis pagal jūsų prašymą gauti tokius pranešimus, padėti atlikti statistinę analizę arba teikti klientų aptarnavimą. Tokioms trečiosioms teikiama tik ši informacija: vardas ir el pašto adresas.

Įstaigos organizuojami renginiai

Jei mes (ar mūsų turtą) įsigyja kita įmonė, susijungimo, įsigijimo, bankroto ar kitu būdu, kita bendrovė gautų visą mūsų informaciją. Tokiu atveju jums bus pranešta elektroniniu paštu apie bet kokius nuosavybės pasikeitimus, asmeninės informacijos naudojimą ir pasirinkimus, susijusius su jūsų asmenine informacija.

Priverstinis atskleidimas

Mes pasiliekame teisę naudoti ar atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymas, arba jei pagrįstai manome, kad naudojimas ar atskleidimas yra būtini mūsų teisėms apsaugoti, apsaugoti jūsų saugumą ar kitų saugumą, tirti sukčiavimą ar laikytis įstatymo, teismo sprendimo tvarka.

 

 1. Slapukai ir panašios technologijos

Slapukai

Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ ir jos partneriai naudoja slapukus ar panašias technologijas, kad analizuotų tendencijas, administruotų svetainę, stebėtų naudotojų judėjimą aplink svetainę ir rinktų demografinę informaciją apie mūsų vartotojus. Jei norite daugiau sužinoti apie tai, kaip naudojame slapukus mūsų svetainėse ir kaip tvarkyti slapukų nuostatas, žr. Mūsų slapukų politiką.

 „Flash“ slapukai ir kitos trečiosios šalies stebėjimo technologijos

„Adobe Flash Player“ (ir panašiose programose) naudojamos technologijos, kad prisimintų nustatymus, nuostatas ir naudojimą, panašų į naršyklės slapukus, tačiau jie valdomi kitokia sąsaja nei jūsų interneto naršyklėje. Ši technologija sukuria vietoje saugomus objektus, kurie dažnai vadinami  Flash “slapukais“. Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai“ nenaudoja „Flash“ slapukų.

Reklama

Mes bendradarbiaujame su trečiosios šalies skelbimų tinklu, kad galėtume rodyti reklamą mūsų svetainėje arba valdyti reklamą kitose svetainėse. Mūsų reklamos tinklo partneris naudoja slapukus ir žiniatinklio švyturius, kad rinktų informaciją apie jūsų veiklą mūsų ir kitose svetainėse, kad galėtumėte pateikti reklamą pagal jūsų interesus. Jei nenorite, kad ši informacija būtų naudojama tiksliniams skelbimams aptarnauti, galite atsisakyti paspaudę Naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą. Atkreipkite dėmesį, kad tai nenutrauks jums pateikiamos bendro pobūdžio reklamos.

Trečiųjų šalių stebėjimo technologijos

Slapukų ir žiniatinklio švyturių naudojimas bet kokioje stebėjimo paslaugų įmonėje neapima mūsų privatumo politikos ar slapukų politikos.

 1. Privvatumo politika. Kaip pasiekti ir valdyti savo asmeninius duomenis

Asmeninės informacijos peržiūra, taisymas ir šalinimas

Turite šias duomenų apsaugos teises:

 • Jūs galite prieštarauti jūsų asmeninės informacijos apdorojimui, prašyti apriboti jūsų asmeninės informacijos apdorojimą arba prašyti jūsų asmeninės informacijos pateikimo trečiosioms šalims.
 • Jei jūsų sutikimu surinkome ir tvarkome jūsų asmeninę informaciją, galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą. Jūsų sutikimo atšaukimas neturės įtakos jokio apdorojimo, kurį atlikome iki jūsų atsisakymo. Taip pat tai neturės įtakos jūsų asmeninės informacijos apdorojimui, remiantis kitomis teisėtomis duomenų tvarkymo priežastimis nei sutikimas.
 • Jūs turite teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai apie jūsų asmeninės informacijos rinkimą ir naudojimą.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, prašome susisiekti su mumis adresu pazangiusprendimu@gmail.com

Anti-Spam politika

Mūsų priimtina naudojimo politika taikoma mums ir mūsų klientams ir, be kita ko, draudžia naudoti prenumeratos paslaugą, norint siųsti nepageidaujamus komercinius pasiūlymus ir reikalauja, kad  kiekviename el. laiške, išsiųstame naudojant Naujienų prenumeratos paslaugą, būtų „atsisakymo“ mechanizmas ir kita reikalinga informacija. Reikalaujame, kad visi mūsų klientai visada sutiktų laikytis priimtinos informacijos naudojimo politikos, o bet koks Kliento priimtino naudojimo politikos pažeidimas gali nedelsiant sustabdyti arba nutraukti Naujienlaiškių prenumeratos paslaugą.

Galimybė atsisakyti Naujienlaiškių prenumeratos

Galite atsisakyti Naujienlaiškių prenumeratos spustelėję nuorodą „atsisakymas“, esančią mūsų el. laiško apačioje, atnaujindami ryšių nuostatas arba atsiųsdami mums el. laišką adresu pazangiusprendimu@gmail.com.

 

Informaciją apie Privatumo politika  parengė

Vaiva Truncytė

Viešosios įstaigos Pažangūs sprendimai, direktoriė

Fabijoniškių 99-311, Vilnius, LT 07101

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.