Akademija Stipri Šeima projektas Pasaulio Šeimos 2024

KVIEČIAME KARTU SU AKADEMIJA „STIPRI ŠEIMA“ DALYVAUTI PROJEKTE PASAULIO ŠEIMOS 2024 IR

2024 metais APSKRISTI PASAULĮ per 30 dienų

Susipažįstant su Tailando, Japonijos ir JAV šeimomis

Jau parengtas preliminarus kelionės apie pasaulį maršrutas, su kuriuo galite susipažinti žemiau esančiame paveikslėlyje

Pasaulio šeimos 2024 metais Apie Pasaulį per 30 dienų. Organizuoja Akademija Stipri Šeima ir Porų psichologas Mykolas Truncė

Apie Pasaulį per 30 dienų
Tailandas, Japonija, JAV

Pasaulio Šeimos 2024 Tikslai

Akademija Stipri Šeima renka informaciją apie šeimas, gyvenančias kitose šalyse. Ieško geriausios toje šalyje patirties, kuri leidžia išsaugoti darnius santykius poroje bei užauginti sėkmingam, savarankiškam gyvenimui pasirengusius vaikus.

Temos:

  • Poilsinė Pažintinė kelionė
  • Išsiaiškinti, KODĖL tailandiečiai tokie laimingi, japonai darbštūs, o amerikiečiai orientuoti į turtą
  • Surinkti informaciją apie  santuokinį gyvenimą, tėvų parengimą, vaikų parengimą sėkmingam savarankiškam gyvenimui

Kelionės trukmė ir kaštai pateikiami žemiau esančiame paveikslėlyje.

Pasaulio šeimos 2024 metais Apie Pasaulį per 30 dienų: Tailandas - Japonija - JAV. Organizuoja Akademija Stipri Šeima ir Porų psichologas Mykolas Truncė

Pasaulio Šeimos 2024 kaštai

Tai pradiniai skaičiavimai, kurie reikalingi Sprendimą: Vykti ar ne.  Skrydžių lėktuvu kainos paimtos iš Skrendu.lt svetainės.  Tikėtina, kad perkant bilietus prieš pusę metų iki skrydžio galėsime gauti palankesnes kainas.

Nakvynės kainai nustatyti pasirinkti kriterijai: 2 suaugę ir 1 vaikas (10 m.).  Viešbutis 3 žvaigždučių su pusryčiais. Nutolęs nuo centro iki 5 km.   Jei keliausite dviese, tai nakvynės kaina bus mažesnė.

Atskira eilute apskaičiuoti kasdien išleidžiamos sumos maitinimui, kelionėms, bilietai į renginius. Kiekvienoje šalyje kasdienės išlaidos bus skirtingos, tad skaičiavimui priėmiau 50 Eurų dienai.

Apskaičiavus pagrindines išlaidas Apskristi Pasaulį per 30 dienų aplankant Tailandą, Japoniją ir JAV, reikėtų 6 135 Eurus. Rekomenduojamas minimumas – 7 000 Eurų/žmogui.

Tailande ir Japonijoje planuojama praleisti po 6 dienas (neskaitant Atvykimo – Išvykimo dienų). Los Andžele ir Las Vegase – po 4 dienas, Niujorke – 3 dienas.

Galutines išvykimo – grįžimo dienas, buvimo kiekvienoje šalyje dienas, viešbučių lygį ir programas patvirtins tie, kurie vyks.

 

Registruokitės Pasaulio Šeimos 2024 pristatomajam renginiui, kuris planuojamas spalio 12 d. (ketvirtadienį) nuo 19:00 val. per  Zoom, paspausdami ČIA.

Arba parašydami el laišką   porupsichologas@gmail.com

 

Mykolas Truncė,

Porų psichologas, konsultantas, lektorius,

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Akademija Stipri Šeima įkūrėjas

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.