Atsiliepimai

Atsiliepimai Porų psichologas Mykolas Truncė apie seminarų ir konsultacijų poveikį:

Laikydamasis konfidencialumo principo ir užtikrindamas klientų saugumą, nepateikiu nuotraukų, video. Pateikiu tik rašytinius atsiliepimus, kuriuose esu pakeitęs gyvenamų vietovių pavadinimus, svarbias aplinkybes ir vardus. Bet koks galimas sutapimas su Jūsų gyvenimu yra atsitiktinis.

Atsiliepimai apie Porų psichologo Mykolo Truncės konsultacijas

Atsiliepimai Porų psichologas Mykolas Truncė

Sveiki gerb.Mykolai, 

Negaliu apsakyti kaip aš jums dėkinga už šitą iššūkį. Aš jums dėkinga už kiekvieną sesiją, kiekvieną patarimą, palaikymą, supratimą, kantrybę… Bet jau gegužes 6 diena yra mano tikroji gimimo diena. Pagaliau supratau ką reiškia „kas nugali save yra nenugalimas „😀 Dabar jau žinau kas aš, ir kas tas „save” kurį reikia nugalėti.
Asta

Atsiliepimai

Laba diena dar kartą,  
Ačiū už šios dienos konsultaciją. Nors buvo liečiami emociškai jautrūs klausimai, jaučiuosi kažkodėl laiminga. Labai patiko šios dienos konsultacija. Ačiū Jums, kad esate. Kad jums, tiek kiek išdalinate savęs kitiems – viskas grįžtų su kaupu. 
Gražios dienos, Renata
—-

Sveiki Mykolai. Noriu jums labai padėkoti už mokymus ir pranešti kad spenduoju tobulėjimo studijas. Labai ačiū Jums už suteiktą pagalbą kuri man buvo taip reikalinga  Džiaugiuosi, kad buvau gabus taip greitai „susiremontuoti”. Mylima žmonelė taip arti visom prasmėm kaip niekada nebuvo 🙂 santykis su abiem dukrom paauglėm auga ir vis labiau gražėja nežiūrint į jų sudėtingesnį gyvenimo laikotarpį. Gražūs santykiai su tėvais Esu sveikas, stiprus ryžtingas ir veiklus. Pykčio kontroliavimą esu jau įvaldęs ir kasdiena vis labiau tobulėju stiprindamas gerus  įpročius kuriuos pakeičiau vietoj blogų. Jau kelintas mėnuo kaip namie, ar artimoje aplinkoje nebuvo pasireiškęs nė menkiausias pykčio ar reakcijos į pyktį požymis. Tai įrodymas man pačiam. Labai daug tobulinuosi, šviečiuosi. Turiu skubėt gyvent nes žinau ko noriu ir kaip tai pasiekti. Žodžiu nuo būsenos kai į jus kreipiausi esu per dešimt šviesmečių į tobulybės pusę. 

Dar kartą didelis ačiū Jums už suteiktas pakankamas žinias.
Nesustokit to daryti ką darote nes jums tai sekasi.
Su pagarba, jūsų mokinys Darius

Atsiliepimai Porų psichologas Mykolas Truncė

“Laba diena, Mykolai, nuoširdus ačiū už gyvenimą, gyvenimą kuris pilnas spalvų! Rytą pradėjau maudynėmis Gėlužių ežere, puikioje kompanijoje. Niekada nebūčiau net pagalvojus apie tai!  Žinoma, būna sunkių dienų, tada “į trasą eina” kedai. Labai gera, kad susitikome, nors ir nebaigiau 🙂 Didelis jums AČIŪ! 💙💛”

Labai, labai jums Ačiū už sugražintą gyvenimą! Darote nuostabius dalykus! Nesustokite!

Valdonė 

Atsiliepimas po programų „Pažink save” ir „Tapk Savo Gyvenimo Valdovu/Valdove”

Ačiū Jums, Mykolai

Jūsų dėka mūsų šeimoje Darna, Ramybė ir Pilnatvė.

Ramūnas su šeima

Kreipėmės i psichologą Mykolą Trunce beveik prieš metus, tikėdamiesi pagalbos išspręsti poros santykiu problemas. Jau buvome pasiekę tokia riba, kur abu supratome, kad nuėjome per toli ir kad elgiamės neteisingai. Neteisingai vienas kito ir savęs pačiu atžvilgiu.

Abiem su draugu tai jau nebe pirmi santykiai ir atėjo supratimas, kad nei vienas iš mūsų  to neišmanome, nemokame gyventi darnoje. Abiejų tėvai išsiskyrę, nei vienas nematėme gražaus darnios poros kasdienio gyvenimo, tik savaip ji įsivaizdavome ir manėme, kad kai sutinki tinkama žmogų tai gaunasi savaime, įsivaizdavome, kad tai turi būti paprasta.

Visu pirma, psichologas išmokė suprasti save, savo mintis, neigiamas mintis ir emocijas paversti teigiamomis. Tai nemenkas darbas  įsiklausyti i save, i savo mintis, suprasti kodėl mums skauda, kodėl skaudiname kitus. Pasirodo netgi mylėti save nėra paprasta. Tikiu, daugelis net nesusimasto ar jie myli save. O nuo to ir prasideda visa nuostabi kelione gyvenimu, tik vėliau mes galime pradėti mokintis daugelio kitu dalyku: kaip kad sukurti darnia partneryste, gerus santykius, pasiekti užsibrėžtu tikslų.

Paprastai išsireiškiant programos „Pažink Save” ir „Tapk Savo Gyvenimo Valdove” – kaip kelrode žvaigždė, kur paklydęs žmogus, pasimetęs ar teisingai elgiasi ir ką iš viso daro šiame gyvenime nukreipiamas teisinga linkme- laimės keliu.

Rimantė.

Atsiliepimas po konsultacijos

Perskaičiau šįryt jūsų rekomendacijas dėl streso, peržiūrėjau rytinę mankštą. Labai, labai jūs įkvepiate. Pabandysiu save pastatyti kiek aukščiau visko, greitai gal nesigaus, bet jūs labai gražiai motyvuojate. Labai džiaugiuosi, kad pasiryžau beveik prieš metus kreiptis į jus ir susipažinome. Tikrai angelas sargas, vardu Mykolas. Ačiū jums. Gražios dienos ir iki pasimatymo.

Laura

Atsiliepimas po konsultacijos

Mykolai,  Sveiki!

Ačiū už šviesią žinutę. Ir ačiū už labai vertingą, gyvenimą keičiančią konsultaciją.

Labai įdomu išgirsti, pamatyti tiksliai išdėstytas schemas, kaip veikia mūsų smegenys palikimo atveju.

Prasukau savo gyvenime palikimo vidinius scenarijus (jausmus, kurie kyla) ir aptinku, kad mano viduje vyksta lygiai tai, ką išdėstėte. Net nuoseklumastas pats! Tai be galo įdomu! Pirmiausia todėl, kad tai rodo, jog visos šios emocijos yra tiesiog „užprogramuotos“ smegenų reakcijos. Jose nėra nieko ypatinga, nieko gyva, nieko, ką renkuosi pati. Tai tik reakcijos… Na, o jei tai reakcijos, jas galima taip ir matyti. Kaip „objektus“, kurie ne iki galo susiję su manimi. Esu labai dėkinga už šį aiškumą! Manau, jis iš esmės keis tai, kaip matau save ir kitus visose panašiose situacijose. Jūs dirbate prasmingą darbą.

Jau pradėjau kitaip elgtis su sūnumi. Manau, turėsime labai įdomią, gražią kelionę!

Gražių švenčių. Ir ačiū, kad pasidalinote savo skaidrumu.

Su dėkingumu, Viktorija

Atsiliepimas po Poros konsultacijos 

Laba diena, p. Mykolai,

turiu Jums padėkoti už praėjusią konsultaciją. Konsultacija tikrai atnešė daug teigiamų pokyčių į mūsų gyvenimą ir bendravimą.
LABAI LABAI JUMS AČIŪ!!!
Gražaus Jums savaitgalio.
Pagarbiai,
Arūnas

Atsiliepimai po konsultacijų: Galina

Gerbiamas pone Mykolai

Esu be galo dėkinga jums už pagalba kuria suteikėte man ir mano vyrui išsaugant mūsų šeimą. Baisų ir pagalvoti kas būtų su mumis jei ne jūsų konsultacijos ir didžiulis moralinis palaikymas.

Emigracija iš Lietuvos ir su tuo susijęs stresas neigiamai paveikė mūsų santykius. Abudu pasikeitėme, pastoviai pykomės, atitolome vienas nuo kito ir per kelis paskutinius metus mūsų bendro gyvenimo sparčiai artėjome prie skyrybų slenksčio. Paskutinis taškas buvo padėtas kai sužinojau apie vyro neištikimybę. Bandėme išsiskirti bet buvo nepakeliamai skaudų. Nežiūrint į visus neigiamus faktorius kažkoks ryšys dar laike mus kartu. Atėjome prie situacijos kai negalėjome gyventi kartu bet ir išsiskirti nebuvo jėgų. Nematėme išeities iš susidariusios padėties. Tuo metu ir kreipiausi pas jūs pagalbos.

Viskas pradėjo keistis į gerą pusę nuo pat pirmų konsultacijos minučių. Kiekvieną kartą po pokalbio su jumis jaučiau palengvėjimą, atsirasdavo jėgų ir vilties. Kuo toliau tuo labiau jaučiausi saugi ir laiminga viduje, pasitikėjimas savimi augo kaip ant mielių. Žinojau kad jūs vedate mane teisingu kelių. Su laiku pakeičiau požiūri į daugelį dalyku, stengiausi mastyti tik pozityviai ir mano reakcijos į stresinius įvykius pasikeitė nuo panikos ir nežinojimo ką daryti į stiprų įsitikinimą kad nieko baisaus neatsitiks.

Pagal kažkokius stebuklingus dėsnius kiekvieną kartą viskas klostėsi kuo geriausiai, tai leisdavo man toliau džiaugtis gyvenimu. Po to kai užbaigėme savęs  pažinimo etapą kaip ir žadėjote manyje įvyko perversmas. Gimiau iš naujo. Pradėjau žiūrėti visai kitomis akimis į mane supančius žmones  ir įvykius. Pasikeitė mano bendravimo būdas, mąstymas ir lūkesčiai.

Sulaukusi 45 metų pradėjau naują gyvenimą. Jaučiuosi pasitikinti savimi, rami ir laiminga. Pasikeitė ir mano išvaizda. Tai pastebėjo aplinkiniai žmonės, sulaukiu daug komplimentu. Santykiai su vyru žymiai pagerėjo. Pradėjome labiau rūpintis vienas kitu, nebeliko priežasčių pykčiui ir barniams. Dabar tiesiog gera būti kartu. Kuriame bendrus planus ateičiai ir jaučiamės visiškai atsipalaidavę vienas kito kompanijoje. 

 Labai ačiū kad pasidalinote su manimi neįkainojamą patirtimi ir padėjote atsistatyti po stipraus gyvenimo išbandymo. Dabar tiksliai žinau kad ir kas atitiktų gyvenime aš susitvarkysiu. 

Su pagarba, Galina

Atsiliepimai po konsultacijų: Eglė

Labas vakaras,

Šiandien, iš jūsų išėjus, pirmą kartą gyvenime jaučiausi laiminga, su šypsena veide ir širdyje.  Tikrai jaučiausi kaip naujai gimusi. Dėkoju!

Atrodo toks paprastas dalykas – supratimas kad negali būti kalta dėl viso pasaulio bėdų, pakeičia tavo gyvenimą. Jaučiuosi, tarsi būčiau nusimetusi didžiulę naštą, kuri ne tik slėgė mane, bet ir buvo užtemdžiusi mano akis…

Kitas nuostabus dalykas, įvykęs šiandien – suvokimas, kad būti mylima, tai reiškia pačiai mylėti. Mylėti ir dalintis meile, o ne reikalauti ir priekaištauti. Nors tai buvo man žinoma, kaip du kart du. Bet tik šiandien tai įsisąmoninau iš tikro.

Į savo vaikus šiandien „ėjau” su didele Meile. Ir man sekėsi – gavau daug bučinių ir meilės prisipažinimų 😊

O pokalbis su išgėrusiu vyru vyko ramiu tonu, be jokių priekaištų jam. Į jo paerzinimus sureagavau ramiai. Ir dar stebuklas, Mykolai 😁

Šiandien stebėjau, kaip mano mama viską mato ir supratau kad galiu neaiškinus, jaustis tik geriau.

Dėkoju, Mykolai!

Eglė, Vilnius.

Atsiliepimai po konsultacijų: Inga

Sveiki,

Labai noriu Jums padėkoti, kad tiek daug padėjot einant sąmoningumo ir savęs pažinimo keliu. NEĮTIKĖTINA, tikrai neįtikėtina, kaip pasikeitė mano ir mano šeimos gyvenimas. Trykštu džiaugsmu ir pasitikėjimu. Kiekvieną dieną daug galvoju, ir supratau tai, kad yra labai gerai, kad tokius tarpus tarp konsultacijų dariau. Man tai tik į naudą. Supratau, kad reikia laiko visai gautai informacijai įsisavinti ir atlikti praktiškai. Tik atsikračius pykčio ir nuoskaudų, pradėjau gerbti, skatinti ir palaikyti vyrą. Jis mano akyse iš neigiamos personos, po truputį virsta herojumi. Bet tam reikia daug laiko, nes, pasirodo, ego pas mane buvo nemažas 🙂

Beje, vyras taip pat mane tik neigiamą matė, o dabar vis dažniau ir dažniau girdžiu kaip kitiems mane pagiria, komplimentus sako ir kur kas dažniau apkabina. Taip pat pradėjom daugiau sutarti dėl vaikų auginimo ir auklėjimo. Pasirodo, daug ko bendra turim. Jo mama dar nemažai prie šito prisideda. Ji mane gerbia ir vis sūnui pagiria.

Per Kalėdas pas mus atvažiuoja svečiai iš Lietuvos. Tai bus išbandymas mūsų šeimai. Labai pasistengsiu, kad visiems būtų gera ir jauku. Prieš tai, visada susipykdavom ir susikoliodavom prie kitų, o dabar abu sutarėm, kad daugiau taip nesielgsim. Problemas spręsim tik mudu abu, nekišant į nemalonią situaciją kitų žmonių.

Dar vienas malonus pastebėjimas, kad jei kas ir atsitinka, ramiai sau pasakau, kad viskas išsispręs man palankiausiu būdų. Taip ir atsitinka. O anksčiau taip negalvodavau ir stresuodavau.

Dar kartą AČIŪ. Gerų, linksmų, malonių ir šiltų Jums ir Jūsų šeimai švenčių. Ačiū, kad gražinat pasaulį ir padedat žmonėms tapti išmintingesniems ir laimingesniems 🙂

Inga, Londonas

Atsiliepimai po konsultacijų: Daiva ir Andrius

Ačiū Jums už priminimą dėl seminaro poroms… O dėl santykių, tai Jūsų dėka judame į priekį žingsnelis po žingsnelio ir tikrai stengiamės,.. Ir labai džiaugiamės, kad atradome Jus, Mykolai, nes Jūsų dėka sužinojome kaip sutvirtinti savo šeimą ir turėti gražius santykius! Nuoširdžiai dėkojame!
Gražaus vakaro!
Daiva ir Andrius

Atsiliepimai po konsultacijos: Rita

Ačiū Jums už Jūsų nuoširdumą, ir skiriamą laiką, mažai tokių psichologų yra, kurie skirtų dar papildomai laiko. Jūs išskirtinis Mykolai 🙂
Ir Dievas  Jums už tai padeda  🙂
Ačiū didžiausias už palaikymą, Rita

Atsiliepimai po konsultacijos: Rūta

Ačiū, Jums Mykolai, kad atvedate į tikrą kelią, kur yra taika ir pagarbus požiūris, kad žmogus turi ir gerą pusę. Labai ačiū už vakarykščią konsultaciją ir galimybę pažvelgti į situaciją kitaip. Labai mane palietė.

Rūta

Atsiliepimai po poros konsultacijos: Inga

Labai dėkojame už jūsų laiką ir pagalbą suprasti kaip vienas kitą skaudiname ir nuo ko pradėti.
Po susitikimo mes išėjome pavakarieniauti. Andrius pasiūlė ieškoti kompromiso dėl gyvenimo kartu.
Mes gyvename vis dar atskirai. Mus aplankė Andrius penktadienio vakarą ir išvyko sekmadienį ryte. Pradėjome kalbėti, paaiškinti, kada vienas kitą įžeidžiame. Ačiū Jums, kad padėjote suprasti, kad svarbu sakyti ir žinoti kaip jaučiamės. Pajutome rezultatą.
Nusprendėme, kad lankysimės pas jus toliau.
Norėtume rezervuoti vietas į  Seminarą poroms Nr. 1 Kaip sukurti ir išsaugoti darnius santykius poroje.

Gražaus vakaro, Inga

Atsiliepimai: Sima

Sveiki,

Labai ačiū už vakarykščią konsultaciją. Jūs man labai padėjot. Po mūsų konsultacijos pasidariau keletą savo darbų…
…Neatsimenu, kada taip lengvai ir pakylėtai jaučiausi. Vakar užmigau su šypsena veide ir net nei kiek nesuirzau, kad sūnus prastai miegojo ir daug kartų kėlėsi…
Ačiū Jums, kad man padedat stiprėti ir nepasiduoti

Sima, Dublinas

Atsiliepimai: Rasa

Sveiki,

 Ačiū, kad padedate tapti man išmintingesnei, protingesnei kuriant darnius santykius. Turėjom dar tik dvi konsultacijas, bet jau dabar jaučiu didelį pagerėjimą. Kai kreipiausi į Jus, jaučiau didelę įtampą, baimę, nerimą. Galva buvo kaip bičių avilys. O dabar jaučiuosi lengvesnė, ramesnė, miegu geriau, lengviau užmiegu. Vyras irgi neįtikėtinai greitai pasidarė geresnis, jau kelinta diena balso nebekelia, daugiau padeda su vaikais, nežemina.
Rasa, Dublinas

Atsiliepimai: Aistė

Ačiū, Mykolai!

Aš dar tik pirmuose žingsniuose, tačiau noriu Jums padėkoti ir pasakyti, kad Jus esat tikras genijus, kad sukūrėt šita programą! Visi Jūsų atrodo paprastutėliai paveiksliukai, schemos, naudojamos alegorijos, jau dabar man įneša tiek daug aiškumo, kiek aš skaitydama mokslines knygas, straipsnius, dirbdama su gerai žinoma psichologe, niekada dar nebuvau gavusi!

Paprastume neprastumas.
Ačiū Jums labai.
Aistė, Dublinas

Atsiliepimai: Giedrė

Sveiki Mykolai,

Ačiū jums už jūsų pagalba. Esu labai jums dėkinga kad padėjote išgyventi ta baisu gyvenimo tarpsni, dabar jaučiuosi daug geriau. Pradžioje atrodė, kad niekada neatsigausiu ir kad nenustos skaudėti širdį bet dabar tikiu, kad galbūt ir sugebėsiu atsitiesti. Labiausiai bijau sustoti, nes nebenoriu grįžti ten kur buvau.

Giedrė, Kopenhaga

__________________

Atsiliepimai: Ieva

Dėl labai dažnų nesklandumų ir konfliktų santykiuose brandinau mintį susirasti porų psichologą jau kurį laiką, bet vis atidėliojau, tikėdamasi, kad galbūt tai jau paskutinis nesutarimas, galbūt mano aiškinimai vyrui vieną dieną suveiks ir jis susipras, kaip turėtų pasikeisti, ko nebedaryti, ko nebesakyti, kad neiššauktų mano nepageidaujamų reakcijų.

Kreipiausi į Mykolą, kai, atrodė, jau per vėlu išgelbėti mūsų santykius – vyras susikrovė daiktus ir išsikraustė. Paliko mane su 7 mėnesių kūdikiu. Pasakė, kad gailisi tuščiai iššvaistytų metų su manimi ir nesupranta, kaip išvis galėjo leisti sau prieiti iki tokio taško. Kad turėjo mane palikti jau po pirmojo mūsų nesutarimo… Aš vis teisinausi, maldavau pasigailėjimo, žadėjau susirasti psichologą ir įveikti savo problemas, bet jis netikėjo – buvo tvirtai apsisprendęs. O aš negalėjau net prisileisti minties apie gyvenimą būnant viena.

Jau po pirmojo vizito pas Mykolą, ėmiau po truputį kapanotis iš savigailesčio, streso ir liūdesio liūno. Supratau, kad ši būsena į šviesesnį rytojų tikrai nenuves. Mykolas suteikė drąsos imtis tinkamų veiksmų – pradėti rūpintis savimi ir keistis. Čia ir dabar. Nors vis dar atrodė, kad nėra vilties susigrąžinti vyrą, po dviejų savaičių jam atėjus aplankyti sūnaus, aš jau buvau kitokia. Nustojau graužtis, verkti, aiškinti kažką ir maldauti pakeisti sprendimą – iš manęs ėmė sklisti ramybė, švelnumas ir žinojimas, kad viskas anksčiau ar vėliau bus gerai. Tereikėjo trijų tokių susitikimų, ir vyras prašneko apie savo svarstymą grįžti. Aptarėme jo pageidaujamas sąlygas, ir netrukus vėl pradėjome mokytis gyventi drauge.

Gaila, kad anksčiau atrodė, kad pakeisti savo požiūrį į tam tikrus dalykus yra beveik neįmanoma. Esu be galo dėkinga Mykolui už gebėjimą nukreipti mano mintis teisinga linkme. Ką gi, pirmas žingsnis žengtas, dabar laukia naujų sėklų sėja mano galvoje. Žinau, kad reikės kantrybės, kol jos sudygs, ir atidžios priežiūros, kad subrandintų sultingus vaisius. Tačiau Mykolo dėka gavau visas šiam darbui reikalingas priemones, o svarbiausia, vėl pradėjau tikėti, kad kiekvienas sutiktas žmogus mūsų gyvenime – tai galimybė tobulinti save.

__________________

Atsiliepimai: Jolita

Esu labai Jums dėkinga ir džiaugiuosi, kad suradau Jus. Neįtikėtina kaip vienas žmogus gali pakeisti tavo požiūrį ir pakeisti gyvenimo kokybę. Jūsų dėka pradėjau pažinti ir suprasti save. Per labai trumpą laiko tarpą iš visiškai nelaimingo žmogaus, pradėjau džiaugtis mažais dalykais ir šypsotis. Ačiū Jums!

Lolita, Londonas

Atsiliepimai: Giedrė
Nekantriai laukiu mūsų kito susitikimo, kad galėčiau toliau judėt priekin.
Tikrai, jaučiuosi daug ramesne ir tvirtesne.
Tas persiduoda ir santykiams namie.
Esu Jums labai dėkinga, Giedrė
________________
Jūs atliekate puikų darbą ir aš skleidžiu Jūsų mintis savo draugų bei pažįstamų rate. Aš irgi labai noriu, kad kuo daugiau porų būtų laimingesnės, išmoktų elgtis vienas su kitu, kitaip tariant, pagaliau sužinotų „vienas kito naudojimo instrukciją“. Rekomenduoju apsilankyti Jūsų seminare ir jau patiriantiems sunkumus, ir tiems, kam dar tik gresia užlipti ant grėblio… nes seminaro poveikis mano pasaulio supratimui buvo milžiniškas, prieš tai skaityti straipsniai ir knygos santykių gerinimo klausimais nedavė beveik jokios naudos – niekas nesikeisdavo, tik dar labiau blogėjo… Štai todėl aš labai rekomenduoju visoms poroms susipažinti su Jumis.
Atsiliepimai: Ana, Vilnius
________________

Sveiki,

Aš jums galiu pasakyti man norisi šaukti…spiegti…iš laimes!
Nežinau ką jus man šiandiena padarėte bet aš jaučiuosi tokia laiminga. Jaučiuosi kad jus man kažkaip numetėt labai dideli “kančių akmenį”.
Ačiū kad atvėrėt man akis ir pasakėte visa teisybe.

Atsiliepimai: Agnė, Londonas

_______________
Labai ačiū už palaikymą. Aš labai džiaugiuosi kad jus atradau. Man kartais užtenka vien žinoti kad jus ten kažkur esat ir aš gausiu patarimą jei dėl ko nors nebusiu tikra.
Atsiliepimai: Enrika, Dublinas
_______________
Laba diena, Mykolai,
dar kartelį norėjau Jums padėkoti už puikų palaikymą.
Atsiliepimai: Ana, Vilnius
_______________
Sveiki, Mykolai.
Ar galiu Jūsų numerį duoti savo draugui, kuris turi problemų su alkoholiu ir niekaip nesusitvarko su savo gyvenimu? Nuo mūsų pokalbio aš vis dar negeriu (2015 spalio) ir esu labai laimingas, apie tai papasakojau savo draugui ir jis nori pasikalbėti būtent su Jumis. Šiuo metu esu užsienyje, kai grįšiu, taip pat apsilankysiu pas Jus pasikalbėti apie gyvenimą.
Atsiliepimai: Andrius, Vilnius
_______________
Sveiki, Mykolai
….Busiu nuolat dėkingas Jums už pagalbą. Jei tik yra būdų kaip Jums atsidėkoti ar butu naudingu, tik leiskit žinoti.
Atsiliepimai: Andrius, Oslas
_______________
Labas vakaras, Mykolai,
esu labai laiminga, kad  turėjau galimybe Su jumis susipažinti. Po Musu pokalbio užplūdęs ramumas mane lydėjo visa savaitgali. Ačiū jums už tai.
Atsiliepimai: Agnė, Vilnius
______________

Ačiū už stiprų palaikymą, pasitikėjimo didinimą, gilų matymą, išminti, savo ir kitu emocijų suvokimą ir atskyrimą kas mano, o kas ne mano problema. Ačiū ypač už tai, kad supratau, jog neprivalau iš vis reaguoti į kitų žmonių neadekvačias reakcijas ir puolimą, nesugebant atsakyti i rimtus klausimus ir juos spręsti, o vietoj to taikant puolimą. Nereaguosiu į puolimą. Mano tikslas tik duot informaciją pamąstymui – čia mano vakardienos atradimas. O vyro neadekvati reakcija yra jo pačio problema. Aš į tai nebereaguosiu kaip anksčiau.

Vakar dar supratau, kad turiu dar pakankamai ramų vyra, o pati daug daugiau nerimo turiu ir nemoku valdyt emocijų. To galiu tikrai pasimokyt iš savo vyro

Dar kartą AČIŪ

Atsiliepimai: Rita, Vilnius

_______________

Sveiki Mykolai.

Ačiū didžiulis. Esu jums be galo dėkingas už tai kad supratau koks as esu is tikrųjų.Mano praėję metai buvo sėkmingi ir tai Jūsų labai didelis nuopelnas! Ačiū už Gimtadienio palinkėjimą ir ačiū už viską!

Atsiliepimai: Tomas, Marselis

_______________

Sveiki Mykolai,

Ačiū už Jūsų skirta man laiką. Po keleto savaičių pirmą kartą namie šypsojausi…
Norėčiau kuo greičiau atsitiesti ir pradėti naują etapą savo gyvenime. Ar galite sekanti karta man skirti daugiau laiko?
Jurga, Vilnius
_________________
Atsiliepimai:
Sveiki Mykolai,
Noriu pasidžiaugti, kad man gerai sekasi. Labai daug dėkojau ir gyriau savo vyrą, nepaisant jo blogo elgesio su manim. Gydau jo nesaugumą…
Jau perskaičiau knygoje Bijok ir daryk vietą apie minčių galią ir rankų nulenkimą. Labai gera knyga 
Pasikoregavau planą savo, papildžiau ir jau vykdau po truputį 
Ačiū už išmintį ir padrąsinimą 
Laiminga,
Živilė, Vilnius
______________

Laba diena,

nuoširdus AČIŪ už tokį malonų ir padrąsinantį laišką, o muzikinė dovana net susijaudinimo ir džiaugsmo ašarėlę išspaudė:))
Kaip viskas tikra ir miela… Nauja pradžia, nes ankstesnis gyvenimas man “pagailėjo” tų malonumų, bet aš dabar suprantu kodėl vyko viskas taip, o ne kitaip.
Darbe šiandien gana drąsiai ir produktyviai jaučiuosi.
Su didžiuliu dėkingumo jausmu,

Atsiliepimai: Kristina, Oslas

__________________

Mykolai,  nėra žodžių,  kad tiksliai apsakyti kaip aš esu dėkingas už jūsų pagalbą.   Skirtumas tarp to kaip jaučiausi ir kaip atrodė mano gyvenimas pavasarį ir kaip yra šiandien  – tiesiog gigantiškas!

Dar kartą ačiū už tai ką jūs darote!!!

Įspūdingų ir nuostabių metų!

Atsiliepimai: Romas, Dublinas

_________________
Dėkoju už suteiktą Viltį, gražintą gyvenimo Džiaugsmą ir Drąsą tobulėti.
Atsiliepimai: Ana, Dublinas
__________________
p.s. Jei ne Jūs man dabar būtų visai nekaip, bet susitvarkau ir viskas OK.
Atsiliepimai: Jonas, Vilnius
__________________
Niekada nesilankiau pas psichologus ar panašaus pobūdžio žmones-gydytojus, nes buvau nusiteikusi, kad į žmogaus vidų iki galo jie neįlys ir neprivers keistis. Esame savo likimo, santykių, gyvenimo, minčių ir viso kito kalviai. Apsilankius pas Mykolą supratau, kad iš tikrųjų buvau teisi – jis neįlys į mano kailį ir neprivers manęs keistis…tačiau, nubraižęs nesudėtingas rodykles jis geba paaiškinti, kodėl vienoje ar kitoje situacijoje elgiamės vienaip, o ne kitaip. Tas žinojimas skatina keistis, nes viduje ateina ramybė, kad toks elgesys yra ne blogoji tu, o tiesiog pasekmė.
Didelis dėkui ir už greitą darbą, sukoncentruotą informaciją. Pora apsilankymų po kelias valandas ir tave grąžina į teisingą kelią. Žinoma, kad viskas, kas vyksta toliau, priklauso tik nuo  mūsų pačių.
Atsiliepimai: Indrė, Utena

_________________

Aš ( ir drauges) džiaugiuosi kad apsilankiau pas Jus!

Atsiliepimai: Ieva, Vilnius

________________

Sveiki, Mykolai.

Jums rašo Saulius. Pirmiausiai noriu padėkoti už atsiųstą analizę. Priminsiu, mūsų susitikime kalbėjome apie … bei alkoholizmą. Pastarasis dalykas kiekvieną dieną mane naikino ištisus trejus metus, o gal net daugiau. Po mūsų susitikimo daug ką apsvarsčiau ir šiai dienai negeriu jau 29 – ias dienas, žinoma, Jūsų dėka. Metodas “išgersiu rytoj” pasiteisino, bet jį jau pamiršau. Nebenoriu gerti nei šiandien, nei rytoj. Turėjo praeiti sunkios trys savaitės, kad susitvarkytų mano mintys… Praėjus beveik mėnesiui laiko, kai nevartoju alkoholio, jaučiu ryškius pokyčius: visiškai sumažėjo mano pilvas, numečiau šiek tiek svorio. Esu energingas, o mano mintys tapo skaidresnės ir optimistiškesnės. Pamenu, klausėte manęs, kiek pinigų per mėnesį prageriu. Niekada to neskaičiavau, tačiau dabar galiu pasakyti kiek nebesiskolinu atėjus mėnesio galui – apie 150€. O apie nesuprantamą valandų pagausėjimą paroje net neužsiminsiu. Gyvenimas pradėjo šviesti kitomis spalvomis. Džiaugiuosi. Ačiū ir  Sėkmės Jums!

Saulius, Kaunas

________________

Sveiki Mykolai,
Vakar (po konsultacijos) net nuvažiavau i kavine ir pakviečiau savo šeima atšvęsti 🙂 naują savo pasiekimą ir naujo gyvenimo pradžią. Šie pasiekimai buvo vieni iš didžiausiu mano gyvenime ir padare dideli posūki mano gyvenimo kelyje.
Labai dėkoju Dievui, kad Jis mus suvedė ir kalbėjo man per Jūsų patirti ir sukaupta didelę išmintį.
Nuoširdžiai Jums Ačiū.

Rasa, Vilnius

_________________

Labas vakaras Mykolai,

Dėkoju Jums už gražų laišką. Tikrai, susitikimo rezultatas viršijo mano lūkesčius, todėl esu dėkingas Jums. Po susitikimo pasidarė širdyje ramiau, kad yra išeitis 🙂

Tomas, Kaunas

_________________

Laba diena Mykolai,

Dėkoju už viska, turit labai dideli talentą ir ji panaudojat. Vakar buvau pozityviai sukrėsta ir gavau vilti…

Diana, Vilnius

_________________

Sveiki. Labai apsidžiaugiau gavusi Jūsų laišką. AČIŪ. Noriu atvažiuoti i seminarą .kol kas negaliu. Santykiai truputi pagerėjo. Buvo labai gera Jūsų konsultacija, Aš pradėjau i vyrą žiūrėti ir galvoti visai kitaip. Pakeisti savo mąstymą apie ji labai sunku, bet aš labai stengiuosi ir viskas bus gerai. Jis taip pat po truputį keičiasi. Seksiu Jūsų informaciją ir būtinai kai galėsiu atvyksiu i seminarą .Ačiū Jums kad esate. Iki.

Ramutė, Klaipėda

_________________
Seminaras poroms man asmeniškai labai patiko, iki šios dienos apie jį prisimenu ir paanalizuoju kiekvieną pasakytą gerb. Mykolo sakinį. Manau seminaras didelį įspūdį paliko ir vyrui 🙂 kažkoks pasikeitęs į gerąją pusę 🙂
Ateityje su malonumu sudalyvautume ir daugelyje kitų, būtent gerb. Mykolo vedamų seminarų.
Jekaterina, Kaunas
_________________
Labai, labai esu dėkinga.
 Rita, Vilnius
_________________
Sveiki Mykolai,
 Ačiū Jums už konsultaciją, dabar yra viskas aiškiau. Pats procesas buvo netgi įdomus 🙂
Dar įsigilinsiu visą gauta medžiagą ir tesiu aptartus tolimesnius veiksmus.
 Iki greito, Ričardas, Oslas

______________

Sveiki Mykolai,
Noriu atsiprašyti, kad taip ilgai trūko sąskaitos apmokėjimas…  ji buvo apmokėta ir truputi daugiau nei buvo nurodyta, su mintimi jog aš dėkingas  jums už paslaugą.
Pagarbiai  Mantas,  Klaipėda.

____________________

Sveiki, rūpestingasis Mykolai, aš visą dieną galvojau kaip Jums nuoširdžiai padėkoti, nes šiuo atveju banalaus “ačiū” gali neužtekti, turbūt tai girdite labai dažnai, nors kitą vertus šis žodis neturėtų nuvertėti. Aš esu Jums tikrai labai dėkinga, kad užvedėte mane ant kelio, šiandien jaučiuosi kažkaip ramiau…
…kažkaip visada savo santykių nesėkmes siejau su saugaus prieraišumo nebūvimu vaikystėje, ankščiau skaičiau psichoterapines knygas, maniau, kad išgysiu, tačiau ta pati istorija vis tiek visada kartojasi. bet kitą vertus, galvojant apie tai, mane apima ir toks nenoras gilintis, kodėl finale viskas vis tiek būna ne taip kaip svajojau, vis tiek mane palieka, jaučiuosi lyg vėl draskyčiau gyjančią žaizdą….. Žinau, kad kažkokia blogybė, kuri man trukdo sukurti normalius santykius, slypi manyje ir tik aš pati kalta, dėl nenusisekusių santykių…Labai daug galvojau apie tai, ką man vakar pasakojote, užmigti buvo sunku, bet atsikėliau su kažkokia šviesesne galva, pabėgiojau šiek tiek, buvau ir su dviračiu pavažinėt, net gi susitvarkiau namus, užbaigiau kelis senus darbus, kurių niekaip negalėjau prisiversti pabaigti, o kas keisčiausi, po labai daug laiko pertraukos prisiminiau savo seną pomėgį groti, dainuoti ir tai dariau ne per prievartą, o dėl to, kad norėjau (paskutiniu metu buvau nustojusi net niūniuoti, o ką jau kalbėti apie dainavimą)…  Iš šiandienos išmokau labai svarbų dalyką, kad gyvenimas nesustojo, jis tęsiasi ir joks žmogus nėra vertas, kad žlugdyčiau save vien tik dėl to, kad jis nemokėjo manęs mylėti, kad nebuvo skirtas man. Atrodo, lyg atradau bent trupinį pasitikėjimo savim ir supratau, kad jei aš pati nežengsiu žingsnio geresnio gyvenimo link, tai niekas už mane jo ir nežengs, neatskris joks supermenas ir manęs neišgelbės iš aukos vaidmens, tik aš pati galiu tai padaryti. turbūt jau pribrendau visiems šiems pasikeitimams…  Noriu kuo greičiau išgyti, kad vėl neįsivelčiau į kokius nors santykius tik dėl to, kad jaučiuosi vieniša, nereikalinga ir nesaugi, nes kaip jau supratau, tokie santykiai, kad pamirštum kažką kitą yra pasmerkti žlugti. O iš visų blogiausia yra tai, kad atrodo, jog sąmoningai viską suvokių, tačiau pasąmonė niekada manęs neklauso, tada ir kyla visokie blogi jausmai.. reikia daug nekvėpavimo pratimų daryt. 🙂

Ši diena buvo visai kitokia, nei buvusios prieš tai, prirašiau labai daug, nes atrodo, kad mano smegenys pradėjo pagaliau veikti, tikiuosi, kad skaityti neatsibodo. Nuo pat mažens buvau verčiama būti savarankiška, viską spręsti pati, aš taip įpratusi, todėl man paprašyti pagalbos buvo iš tiesų sunku, tačiau esu dėkinga Jums ir stengsiuosi laikytis jūsų rekomendacijų.
Gero Jums poilsio!

Julija, Mažeikiai
___________________
Dabar jaučiuosi  žymiai geriau. Ačiū  jums už  labai gerą konsultacija ir pastebėjimus…  Labai esu jums dėkingas.
Tomas, Dublinas
___________________
Sveikas Mykolai,
Atsiprašau, kad neatsakau i Jūsų laiškus. Viskas gerai, gyvenimas juda sparčiai i prieki, susitaikiau su esama padėtimi. Visa galva pasinėręs i darbus, važiuoju i kursus, tobulinu savo žinias, keliauju, žodžiu didžiulis progresas. Dirbu su savim, pradedu pažint savo tikrąjį aš. Po pokalbio su Jumis nusipirkau knyga apie pasitikėjimo savim ugdymą, manau tai buvo mano pats didžiausias gyvenimo atradimas! Ačiū Jums didžiulis už suteikta pagalba!
 Rolandas, Londonas
___________________
Dažnai jaučiau nerimą ir neužtikrintumą – teko lankytis pas psichologus ir praleisti tikrai daug valandų kalbant apie savo problemas.  Tačiau viskas po kažkiek laiko grįždavo.

Kai kreipiausi pas p. Mykolą, norėjau gauti patarimų kaip spręsti problemas šeimoje. Tačiau gavau kur kas daugiau – po mūsų pirmo pokalbio, aš gavau supratimą koks aš žmogus ir kaip man reikia gyventi.  Aiškumas yra didelė dovana, todėl esu labai dėkingas už tai p. Mykolui.

Donatas, Dublinas
___________________
Labas Mykolai,
aš esu dėkingas už palaikymą ir krypties rodymą.  Net nenoriu galvot, kas butu be šiu konsultacijų…  Jus darot neįkainojamą paslauga visiems žmonėms.
Būtinai pasidalinsiu kaip mums sekasi.  Susirašysim!

Rolandas, Londonas

___________________

 Dėkoju Jums už pagalbą.  Man tikrai lengviau susidėlioti kas, kaip ir kodėl. Tik dar ne visų patarimų išeina laikytis, tačiau aš stengiuosi, ir reikalai po truputį juda pirmyn: miegas po truputi normalizuojasi.

Ineta, Oslas

___________________

Laba diena Mykolai,

Noriu parašyti Jums Dideli AČIŪ už profesionalia pagalba ir kad tikite manimi. Tas manau man paliko didžiausia įspūdi ,kad visiškai nepažįstamas žmogus tiki ir pasitiki manimi, labai tai vertinu ir manau man tai labai svarbu, suteikia stiprybes ir noro siekti tikslu.

Dar norėjau parašyti, kad chirurginė operacija pavyko…  Labai džiaugiuosi dėl to ir dar pajutau ir pamačiau, kad žemėje yra Labai geru, nuostabiu žmonių. Ligoninėje labai visi rūpinosi, buvo profesionalai, mieli ir draugiški. Atrodė Kažkas saugo mane iš viršaus:)

Jau kelinta karta pajuntu didele meile ir rūpesti iš visiškai nepažįstamų žmonių.  Man tai labai keista, nes to gal net niekada nejaučiau iš savo šeimos.

Ačiū jums, labai tai norėjau su jumis tuo pasidalinti.

Ir dar karta ačiū, kad tikite manimi.

Gražios jums dienos

Esu dėkinga Ieva, Klaipėda

___________________

Labas rytas Mykolai,
Dėkoju Jums už vakar diena, nors naktį nekaip miegojau, bet šįryt  jaučiuosi daug geriau. Jaučiuosi turintis daugiau pasitikėjimo. Susirašinėjau su Ieva, bet ji jau pakeitus nuomone ir nebenori su Jumis kalbėt, tad vadinasi viskas baigta. Liūdna, bet reikia žiūrėti į prieki ir kurtis savo nauja gyvenimą.  Norėčiau jei įmanoma, kad man parašytumėt santrauka mūsų pokalbio, kodėl man taip įvyko, kodėl Ievai  taip, nes noriu kas kart paskaityt kad dar labiau suprast viską. Jei įmanoma ateity norėčiau kartas nuo karto susisiekt ir pakalbėt su Jumis. Ačiū Jums

Su didžiausia pagarba

Adomas, Londonas

___________________

Neapibrėžtumo jausmas kamavo daugelį metų. Trypčiojau vietoje.  Neradau galimybių, kaip sutvarkyti savo santykius su buvusia žmona. Su ja jau negyvenau daugiau, kaip 5 metus. Visą tą laiką nerasdavau bendros kalbos, nes kliudė emocijos, noras įrodyti savo tiesas, kaltinimai.  Mykolas man padėjo  susigaudyti savyje, susitarti su savo buvusia  žmona dėl santykių, sukaupto turto pasidalijimo ir tarpininkavo tarp manęs, buvusios žmonos bei teisininkų. Esu labai dėkingas Mykolui, kad jis man greitai ir profesionaliai padėjo taikiai išsiskirti ir užbaigti šį, ilgą laiką mane kamavusį reikalą. Dabar mano gyvenimas įgavo prasmę ir prašvito naujomis spalvomis.

Egidijus, Vilnius

Atsiliepimas

Ilgai galvojau kaip ir ką Jums parašyti. Nesu raštininkė, nemoku žodžiais išreikšti tai ką jaučiu. Nėra abejonės, kad būtent Jūs sustabdėt ir neleidot įkrist į beviltiškumo liūną. Nežinia kodėl, intuityviai ieškodama pagalbos parašiau būtent Jums…Jūsų padedama atsistojau ir pradėjau žengt žingsnius laimingo gyvenimo link…Ačiū Jums labai.

Geros dienos,

Jūratė, Maskva

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.