VšĮ „Pažangūs sprendimai“

Slapukų politika

Paskutiniai pakeitimai: 2019 m. sausio 18 d

Ši slapukų politika paaiškina, kaip Viešoji įstaiga “Pažangūs sprendimai” naudoja slapukus ir panašias technologijas, kad atpažintų jus, kai lankotės mūsų svetainėse ir kai naudojatės mūsų Naujienlaiškių prenumeratos  paslauga (Naujienlaiškių prenumeratos  paslauga), įskaitant mūsų susijusias mobilias taikomąsias programas („Mobile Apps“). Šiame dokumente paaiškinama, kokios šios technologijos yra ir kodėl mes jas naudojame, taip pat jūsų teises kontroliuoti jų naudojimą.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis failas, kuriame yra simbolių eilutė, siunčiama į jūsų kompiuterį apsilankius svetainėje. Jums vėl apsilankius svetainėje, slapukas leidžia šiai svetainei atpažinti jūsų naršyklę. Slapukai gali saugoti vartotojų nuostatas ir kitą informaciją.

Slapukai suteikia patogumo funkciją, kad taupytumėte laiką, arba informuoti žiniatinklio serverį, kad grįžote į konkretų puslapį. Pvz., Jei individualizuojate puslapius mūsų tinklalapiuose arba užsiregistruojate Naujienlaiškių prenumeratos  paslaugai, slapukas padeda mums priminti jūsų konkrečią informaciją apie vėlesnius apsilankymus. Kai grįšite į tą pačią svetainę, anksčiau pateiktą informaciją galite gauti, kad galėtumėte lengvai naudoti tinkintas funkcijas.

Svetainės savininko nustatyti „slapukai“ yra vadinami „pirmosios šalies slapukais“. Slapukai, kuriuos nustato kiti, nei svetainės savininkai, vadinami „trečiosios šalies slapukais“. Trečiųjų šalių slapukai leidžia trečiosios šalies funkcijas ar funkcijas teikti svetainėje arba per ją (pvz., Reklamą, interaktyvų turinį ir analitiką). Šalys, kurios nustatė šiuos trečiųjų šalių slapukus, gali atpažinti jūsų kompiuterį tiek apsilankius šioje svetainėje, tiek apsilankius tam tikrose kitose svetainėse.

Kodėl naudojame slapukus?

Mes naudojame pirmosios šalies ir trečiųjų šalių slapukus dėl kelių priežasčių. Kai kurie slapukai yra reikalingi dėl techninių priežasčių, kad mūsų svetainės galėtų veikti, ir mes juos vadiname kaip „esminius“ arba „griežtai būtinus“ slapukus. Kiti slapukai taip pat leidžia mums stebėti ir nukreipti naudotojų interesus, kad pagerintume mūsų svetainių ir Naujienlaiškių prenumeratos  paslaugų patirtį. Pavyzdžiui, „HubSpot“ stebi svetaines ir puslapius, kuriuos aplankėte „HubSpot“, kad nustatytumėte, kokia „HubSpot“ svetainės arba Naujienlaiškių prenumeratos  paslaugos dalis yra populiariausia ar labiausiai naudojama. Šie duomenys naudojami „HubSpot“ tinklalapyje ir Naujienlaiškių prenumeratos  tarnyboje pritaikytiems klientams, kurių elgesys rodo, kad domina tam tikra tema. Trečiosios šalys, naudodamosi mūsų svetainėmis, reklamuoja, analizuoja ir naudoja kitus slapukus. Tai išsamiau aprašyta toliau.

Kokius slapukų tipus naudojame ir kaip juos naudoti?

Konkretūs pirmosios ir trečiosios šalies slapukų tipai, teikiami mūsų svetainėse ir jų tikslai. „HubSpot“ naudojamų slapukų sąrašą rasite šiame puslapyje. Šie slapukai apima:

  • Esminiai svetainės slapukai: šie slapukai yra būtini, kad galėtume teikti paslaugas, teikiamas per mūsų svetaines, Naujienlaiškių prenumeratos paslaugą ir mobilias programas ir naudoti kai kurias jo funkcijas, pvz., Prieigą prie saugių zonų.
  • Našumo ir funkcionalumo slapukai: šie slapukai naudojami siekiant pagerinti mūsų svetainių, Naujienlaiškių prenumeratos paslaugų ir mobiliųjų programų veikimą ir funkcionalumą. Be šių slapukų tam tikra funkcija gali tapti jums nepasiekiama.
  • Analytics“ ir tinkinimo slapukai: šie slapukai renka informaciją, kuri naudojama kaip suvestinė forma, kad padėtų mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetainėmis, Naujienlaiškių prenumeratos paslauga ir mobiliosiomis programomis arba kaip veiksmingos mūsų rinkodaros kampanijos, arba padėti mums tinkinti jūsų svetaines.
  • Reklamos slapukai: šie slapukai naudojami reklaminiams pranešimams pritaikyti jūsų poreikiams. Jie atlieka tokias funkcijas, kaip užkirsti kelią tam, kad tas pats skelbimas nuolat atsistatytų, užtikrinant, kad skelbimai tinkamai rodomi reklamuotojams, o kai kuriais atvejais renkami skelbimai, pagrįsti jūsų interesais.
  • Socialinių tinklų slapukai: šie slapukai naudojami, kad galėtumėte bendrinti puslapius ir turinį, kurį rasite mūsų svetainėse, Naujienlaiškių prenumeratos tarnyboje arba mobiliojo ryšio programose per trečiųjų šalių socialinius tinklus ir kitas svetaines. Šie slapukai taip pat gali būti naudojami ir reklamos tikslais.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs turite teisę nuspręsti, ar priimti arba atmesti slapukus. Savo slapukų nuostatas galite naudotis spustelėję žemiau pateiktas nuorodas.

Jūs galite nustatyti ar keisti savo naršyklės valdiklius, kad priimtumėte arba atsisakytumėte slapukų. Jei nuspręsite atmesti slapukus, vis tiek galite naudoti mūsų svetainę, nors jūsų prieiga prie kai kurių mūsų svetainės funkcijų ir sričių gali būti apribota. Kadangi priemonės, kuriomis galite atsisakyti slapukų per naršyklės valdiklius, skiriasi priklausomai nuo naršyklės, daugiau informacijos rasite apsilankę naršyklės pagalbos meniu.

Be to, dauguma reklamos tinklų siūlo galimybę atsisakyti tikslinės reklamos. Jei norite sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.aboutads.info/choices/  arba http://www.youronlinechoices.com  Galite atsisakyti paspaudę čia: http://preferences.truste.com/  (arba, jei esate Europos Sąjungoje, spustelėję čia: http://www.youronlinechoices.eu/ ). Atkreipkite dėmesį, kad tai neuždraudžia jums pateikti bendros reklamos. Jūs ir toliau gausite bendrus skelbimus.

Esminiai svetainės slapukai: kadangi šie slapukai yra būtini norint pristatyti tinklalapius jums, jūs negalite jų atsisakyti. Tačiau juos galite blokuoti arba ištrinti keisdami naršyklės nustatymus, kaip aprašyta aukščiau.

Kitos stebėjimo technologijos, pvz., Interneto švyturiai

Slapukai nėra vienintelis būdas atpažinti ar sekti svetainės lankytojus. Mes naudojame programinės įrangos technologiją, vadinamą aiškiais gif’ais (žiniatinklio švyturiais / žiniatinklio klaidomis), kurie padeda mums geriau valdyti svetainės ir Naujienlaiškių prenumeratos  paslaugą, informuodami mus apie tai, koks turinys yra veiksmingas. Išvalyti gif yra maža grafika su unikaliu identifikatoriumi, panašiu į funkciją su slapukais, ir naudojama stebėti interneto vartotojų judėjimą internete. Priešingai nei slapukai, kurie yra saugomi vartotojo kompiuterio standžiajame diske, aiškūs „gif“ yra nematomi tinklalapiuose ar el. laiškuose ir yra apie šio sakinio pabaigoje esančio laikotarpio dydį. Naudojame aiškius gifs arba pikselius mūsų HTML pagrindu el. laiškuose, kad praneštume, kokius laiškus atidarė gavėjai. Tai leidžia įvertinti tam tikrų ryšių efektyvumą ir mūsų rinkodaros kampanijų efektyvumą. Susiejame aiškių gif’ų surinktą informaciją el. laiškuose su mūsų klientų asmenine informacija.

 „Flash“ slapukų naudojimas

„Adobe Flash Player“ (ir panašiose programose) naudojamos technologijos, kad prisimintų nustatymus, nuostatas ir naudojimą, panašų į naršyklės slapukus, tačiau jie valdomi kitokia sąsaja nei jūsų interneto naršyklėje. Ši technologija sukuria vietoje saugomus objektus, kurie dažnai vadinami „„ Flash “slapukais“. VšĮ „Pažangūs sprendimai“ nenaudoja „Flash“ slapukų. Tačiau mūsų programinės įrangos platformos klientai gali sukurti puslapius, kuriuose naudojami „Adobe Flash“ slapukai. VšĮ „Pažangūs sprendimai“ neturi prieigos prie mūsų klientų „Flash“ slapukų, tačiau galite pasiekti „Flash“ valdymo įrankius iš „Adobe“ svetainės.

Tikslinė reklama

Trečiosios šalys savo kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje gali pateikti slapukus, kad galėtume reklamuoti mūsų svetainėse. Šios įmonės gali naudoti informaciją apie jūsų apsilankymus šioje ir kitose svetainėse, kad galėtumėte pateikti atitinkamus skelbimus apie jus dominančias prekes ir paslaugas. Jie taip pat gali naudoti technologijas, naudojamas reklamos efektyvumui įvertinti. Tai jie atlieka naudodami slapukus ar žiniatinklio švyturius, kad rinktų informaciją apie jūsų apsilankymus šioje ir kitose svetainėse, kad būtų galima skelbti atitinkamas reklamas apie prekes ir paslaugas, kurios galbūt jus domina. Per šį procesą surinkta informacija neleidžia mums ar jiems nustatyti jūsų vardo, kontaktinių duomenų ar kitų asmeniškai identifikuojamų duomenų, nebent nuspręsite juos pateikti.

Kaip dažnai atnaujiname šią slapukų politiką?

Kartais galime atnaujinti šią slapukų politiką, kad galėtume atspindėti, pvz., Naudojamų slapukų pakeitimus arba dėl kitų operatyvinių, teisinių ar reguliavimo priežasčių. Todėl reguliariai apsilankykite šioje slapukų politiką aprašančiame puslapyje, kad būtumėte informuoti apie slapukus ir susijusias technologijas.

Šio slapukų politikos viršuje esanti data nurodo, kada ji paskutinį kartą buvo atnaujinta.

Kur galite gauti daugiau informacijos?

Jei turite kokių nors klausimų apie slapukus ar kitas technologijas, rašykite mums adresu pazangiusprendimu@gmail.com

Vaiva Truncytė

Viešosios įstaigos Pažangūs sprendimai, direktorė

Fabijoniškių 99-311, Vilnius, LT 07101