Viešosios įstaigos „Pažangūs sprendimai” Elektroninės prekybos taisyklės,

taikomos visiems svetainės Stipri Šeima parduotuvėje parduodamiems produktams ir bilietams į seminarus

Viešosios įstaigos "Pažangūs sprendimai" Elektroninės prekybos taisyklės

Bendrosios nuostatos

 1. Naudotis internetinės parduotuvės [https://stipriseima.lt/parduotuve/](https://stipriseima.lt/parduotuve/) paslaugomis turi teisę:

– Veiksnūs fiziniai asmenys nuo 18 metų;

– Nepilnamečiai nuo 15 iki 18 metų turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuoja savo uždarbiu ar stipendija;

– Juridiniai asmenys;

– Visi aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

 

 1. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir pereinate prie tolimesnių veiksmų.

 

 1. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis internetinėje parduotuvėje [https://stipriseima.lt/parduotuve/](https://stipriseima.lt/parduotuve/) saugomi ir tvarkomi vadovaujantis ES reglamentu 2016/679 (BDAR) ir [Viešosios įstaigos „Pažangūs sprendimai” privatumo politika](https://stipriseima.lt/kontaktai/apie-mus/privatumo-politika/).

 

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas

 1. Pirkimo – pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai jūs internetinėje parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su šiomis taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.

 

 1. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai” informuoja išsiųsdama pranešimą ir visus dokumentus, susijusius su jūsų perkamu produktu jūsų nurodytu el. pašto adresu.

 

Jūsų teisės ir pareigos

 1. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš internetinės parduotuvės kataloge pateikiamų prekių.

 

 1. Naudodamiesi internetinės parduotuvės paslaugomis, sutinkate su šiomis taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

 

 1. Jūs privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę jūsų asmens duomenys ir apie tai neinformuosite, jūs prisiimate visą dėl to kylančią nuostolių riziką.

 

  Atsiskaitymas už prekes

 1. Už prekes galite atsiskaityti tik bankiniu pavedimu.

 

  Prekių pristatymas

 1. Įsigytas produktas yra pristatomas automatiškai išsiunčiant į pirkėjo nurodytu elektroninį pašto adresu iš karto, kai tik bankas Paysera patvirtina apmokėjimo už produktą faktą.

 

Garantijos ir grąžinimas

 1. Visoms virtualioms prekėms taikomi garantiniai terminai pagal galiojančius teisės aktus. Kadangi prekės yra virtualios, jos negenda ir neturi fizinių defektų.
 2. Virtualių prekių grąžinimas ir teisė atsisakyti nuotolinės sutarties:
  • Teisė atsisakyti sutarties: Vartotojas turi teisę atsisakyti nuotolinės pirkimo-pardavimo sutarties per 14 dienų nuo prekės įsigijimo, jei prekė nebuvo pradėta naudoti. Tačiau ši teisė netaikoma skaitmeniniam turiniui, kuris buvo pateiktas ne fizinėje laikmenoje, jei pirkėjas buvo informuotas ir išreiškė aiškų sutikimą, kad praranda teisę atsisakyti sutarties, pradėjus vykdyti sutartį.
  • Skaitmeninio turinio atsisiuntimas: Užsakytas skaitmeninis turinys (pvz., savarankiško mokymosi medžiaga) laikomas pristatytu, kai jis yra atsisiųstas arba pasiekiamas per pirkėjo paskyrą internetinėje parduotuvėje. Atsisiuntus ar pradėjus naudoti skaitmeninį turinį, jo grąžinimas ir pinigų grąžinimas nėra galimi.

 

  Nekokybiškų prekių grąžinimas ir teisė atsisakyti nuotolinės sutarties

 1. Vartotojas turi teisę atsisakyti nuotolinės pirkimo – pardavimo sutarties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Tačiau ši taisyklė netaikoma skaitmeniniam turiniui, kuris buvo pateiktas ne fizinėje laikmenoje (pvz., savarankiško mokymosi medžiaga), jei pirkėjas buvo informuotas ir išreiškė aiškų sutikimą, kad praranda teisę atsisakyti sutarties, pradėjus vykdyti sutartį.

 

  Kontaktai

 1. Pirkėjo pageidaujamos informacijos patikslinimas:

– Tel. +370 659 54009

– El. paštas: porupsichologas@gmail.com

 

 1. Administracija:

– Tel. +370 609 98442

– El. paštas: pstobulinu@gmail.com

 

Įmonės rekvizitai

 1. Viešoji įstaiga „Pažangūs sprendimai”

– Įstaigos kodas: 154332530

– Adresas: Vilnius, Fabijoniškių 99-311, LT-07101